anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ile trzeba czekać na zwrot pieniędzy po anulowaniu zamówienia?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:68987907
#7 Wielbiciel#

Witam, jestem tutaj nowy aczkolwiek mam pewien problem. Ostatnio chciałem zakupić mojej kobiecie pufę na urodziny, jednak rozmyślilem się i anulowałem zakup, otrzymałem od sprzedającego informacje ze zakup został anulowany i że pieniądze dostanę w ciągu 14 dni. Teoretycznie 14 dni jeszcze nie minęło aczkolwiek sprzedający wysłał mi znowu informacje o tym że zakup został anulowany (mianowicie 6 sierpnia). Moje pytanie jest takie czy w tym momencie obowiązuje go 14 dni od pierwszej anulacji czy może sztucznie przedłużył sobie ten czas poprzez kolejna anulację? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie Daniel. 

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5
pinsplash
#21 Demiurg#

@Client:68987907  14 dni to termin maksymalny. Powinien zrobić to niezwłocznie. W Twoim wypadku to powinno być znacznie krócej bo nie przygotował nawet wysyłki.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:68987907 Czas na zwrot wpłaty liczy się od daty Twojego anulowania zakupu, a nie od pierwszego czy drugiego anulowania zakupu przez sprzedawcę. Wpłatę powinien zwrócić niezwłocznie, najpóźniej w ciągu 14 dni. Jeśli masz z tym problem, upomnij się o pieniądze przez ten formularz; https://allegro.pl/dyskusje/nowa wtedy szybko odda. W przeciwnym razie może Ci będzie jeszcze sześć razy wysyłał anulowanie i będziesz czekał na pieniądze do nowego roku.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:68987907 Ty anulowałeś zakup i jego anulowanie nie ma to żadnego znaczenia, powinien niezwłocznie przelać kasę, najpóźniej 14 dni od twojego anulowania. Otwórz dyskusje przez Allegro bo on cię zbywa.

oznacz moderatorów
Client:76431519
#1 Nowicjusz#

O zwrot pieniędzy na zakup zamówienia 

oznacz moderatorów
w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@Client:76431519 W czym mogę Ci pomóc? 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów