anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Informacja o wybranym wariancie przedmiotu w mailu potwierdzającym zakup oraz w szczegółach zakupu

seba_2000
#7 Wielbiciel#

Zakupiłem ostatnio jakieś ubranie uprzednio wybierając rozmiar. Zauważyłem, że informacja o wybranym rozmiarze nie jest dla mnie dostępna (nie ma jej ani w mailu potwierdzającym zakup ani w szczegółach zakupu na zakładce Moje zakupu).

 

W mailu potwierdzającym zakup (wysyłanym automatycznie przez Allegro do kupującego) powinna być informacja o wybranym wariancie (rozmiarze, kolorze, itp.) zakupionego przedmiotu.

Ta sama informacja powinna być dostępna dla kupującego na liście zakupów.

 

Uważam, że jest to bardzo proste do wdrożenia, a brak tej informacji jest uciążliwy dla kupującego (niepewność co właściwie kupiłem, brak możliwości odszukania tej informacji w przyszłości).

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@seba_2000 dziękuję za Twoją sugestię i przepraszam, że musiałeś czekać na naszą odpowiedź, ale w szczegółach zakupów (zarówno w mailu jak i zakładce Moje zakupy) powinieneś mieć informację, o wybranym rozmiarze. Dlatego abyśmy mogli zweryfikować tę sytuację, potrzebujemy tutaj konkretnego przykładu, który pomoże nam zidentyfikować problem. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

seba_2000
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,

Dziękuję za odpowiedź.


@_HolaOla_  napisał(a):

(...) w szczegółach zakupów (zarówno w mailu jak i zakładce Moje zakupy) powinieneś mieć informację, o wybranym rozmiarze (...)


Jeśli by tak było, to nie byłoby problemu oraz nie zakładałbym tego wątku 😉

 

Problem właśnie w tym, że zarówno w mailu jak i w szczegółach zakupu brakuje tej informacji.

Od początku.

Kupiłem ubranie na aukcji wybierając uprzednio rozmiar:

1.png

 

 

 

 

 

 

 

To jest e-mail po zakupie:

2.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

To są szczegóły tego zakupu:

3.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak widać, w żadnym miejscu nie ma informacji co właściwie (jaki rozmiar) kupiliśmy.

Proszę nie zwracać uwagi na cenę (79 vs 45,90 zł) - towar kupiłem podczas promocji, screen był z aktualnej oferty...

Czy ten przykład jest wystarczający?

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@seba_2000 Bardzo dziękuję za doprecyzowanie! Skontaktuję się z odpowiednim zespołem i wyjaśnię tę sytuację. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

seba_2000
#7 Wielbiciel#

Ok, bardzo dziękuję.

Czekam w takim razie na odpowiedź...

Aż dziwne, że ktoś przeoczył tą opcję (informowanie o wybranym wariancie przedmiotu). Chciałem tylko jeszcze pokazać, że na innych portalach to raczej standard:

 

mail.png

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szczeg.png

 

 

 

 

 

 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów

seba_2000
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, jak wygląda status tego zgłoszenia?

Minął kolejny miesiąc i nadal nie wiemy co kupujemy :))

Gdzie jest informacja o wybranym rozmiarze????

Zakup z przed chwili...

Mail:

seba_2000_0-1679169373237.png

Szczegóły zakupu:

seba_2000_1-1679169454324.png

Gdzie jest wybrany rozmiar???

 

Tu aukcja:

https://allegro.pl/oferta/czapka-z-daszkiem-new-era-ny-new-york-wys-karton-13313687767

I wybór rozmiaru na aukcji:

seba_2000_2-1679169544014.png

Tak ciężko dodać informację co wybraliśmy podczas zakupu do maila i do szczegółów zakupu?!

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@seba_2000 Cześć. 🙂 Pracujemy nad wdrożeniem strony z dodatkowymi informacjami o zakupach (ze wszystkimi parametrami produktu, w tym rozmiaru). 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów