anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inna dane płatnika inne odbiorcy

malpol11
#8 Zapaleniec#

Zaznaczając chęć otrzymania faktury wprowadzam dane płatnika. Czy jest możliwość dodania danych odbiorcy?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Tak Fv może być na inną osobę i odbiory inne.

oznacz moderatorów

malpol11
#8 Zapaleniec#

gdzie znajdę opcję wpisania danych odbiorcy na fakturze.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tu Sobie wpisz te adresy co chcesz:https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f... a dane do Fv podczas płatności odznaczasz che FV i wpisujesz.

oznacz moderatorów

malpol11
#8 Zapaleniec#

Czemu podajesz mi link do kontaktu z All jako sprzedający?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@malpol11 

O tu ciekawie. Kotek nie zrozumiał.

Jeżeli chcesz na FV dane odbiorcy to napisz to w uwagach do sprzedającego. Powinien to zrobić jak będzie umiał i nie przeoczy informacji.

oznacz moderatorów

malpol11
#8 Zapaleniec#

Tak robię. Ale jest to uciążliwe i dla mnie i dla sklepu. Dlatego pytałem czy jest możliwość wpisania takiego zestawu ( płatnik + odbiorca ) w moich danych do faktur. Bym nie musiał za każdym razem tego pisać a sklep przeprawiać fv. Ale rozumiem że Allegro jeszcze na to nie wpadło by dać taką możliwość.

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@malpol11 

Nie ma. Powiem Ci szczerze że takich transakcji jest bardzo mało (mówię z swoich danych) To nawet nie będzie 0.1 % Tu na forum możesz założyć post w sekcji zgłoś pomysł. Tam moderacja się odniesie do pomysłu. Napiszą coś w stylu, dziękujemy, przemyślimy i nic z tym nie zrobią 🙂

oznacz moderatorów

malpol11
#8 Zapaleniec#

no ja akurat robię sporo zakupów i wszystko co na fv musi mieć taką konstrukcję z danymi na fv. Ale dziękuję.

oznacz moderatorów

malpol11
#8 Zapaleniec#

@serwis-texas  i taka ciekawostka. wedle googla na Allegro dziennie sprzedaje się 1,2mln produktów. 1,2mln x 0,1% daje nam 1200 takich zakupów. Czyli 1200 osób codziennie ma ten problem. 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@malpol11 

Jasne :). Ja naprawdę Cię namawiam do zgłoszenia takiego pomysłu. Mniej tylko na uwadze że dla nich to może być za mało. Mniej na uwadze że obsługa Allegro to nie tylko www, wiele dużych sklepów używa API. Każdy ten program musiałby przejść pewną zmianę. Ja, jako sprzedający gdybym dostał te dane bezpośrednio a nie w oknie tekstowym ogólnym "informacje dla sprzedającego" byłbym zadowolony 🙂

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@malpol11 

No i gitara 🙂

oznacz moderatorów