anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Inpost paczkomaty w weekendy

filatelista_2007
#10 Popularyzator#

Inpost oferuje coś takiego jak paczka w weekend podczas generowania etykiety poza allegro.

Czy kupując na Allegro z wysyłką Smart! do paczkomatu, ta usługa jest domyślnie zaznaczona? Czy kurierzy uzupełniają paczkomaty w sobotę? 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

PawHaft
#12 Orędownik#

Z tego co wiem to ta usługa nie jest możliwa dla przesyłem Allegro Smart. Nadasz dzisiaj to trafi do paczkomatu w poniedziałek.

oznacz moderatorów

filatelista_2007
#10 Popularyzator#
@PawHaft kupiłem wczoraj, nadane wczoraj o 14 ale do teraz kurier nie wyjął przesyłki z paczkomatu. Także chyba nici z otrzymaniem paczki do soboty. Mam nauczkę żeby prezenty kupować dużo szybciej a nie na ostatnią chwilę 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

filatelista_2007 Jeśli zależy Ci na czasie trzeba zapytać sprzedawcę jak nadaje i wybierać tego do ,którego przyjeżdża kurier lub zawozi do POK. Przesyłki nadane w paczkomacie czasem oczekują na odbiór ponad 1 dzień .

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@mdrogeria A może u tego sprzedawcy kurier już był po paczki tego dnia, i tak dla "zaspokojenia" kupującego nadał w paczkomacie? Efekt jest ten sam jeżeli chodzi o czas odebrania paczki przez kuriera.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@mdrogeria Miałem kiedyś przypadek, gdy paczka leżała w paczkomacie rekordowe 10 dni, zanim odebrał ją kurier🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

To sprzedawca wywiązał się znakomicie jak nadane tego samego dnia co zakup. Moze nie miał na tyle przesyłek aby "wezwać" kuriera (za podjazd do 5 paczek trzeba zapłacić dodatkowo) dlatego nadał w paczkomacie.

Taka już u nas natura, ze robimy wszystko na ostatni dzwonek 🙂

 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@filatelista_2007 nie przypuszczam ze nadał z opcją Paczka w weekend bo to dodatkowy koszt 4,06 zł netto a powiem że jak weszła ta opcja to przestali uzupełniać paczkomaty w soboty bynajmniej u mnie ( kiedyś nadane w piątek miałem w sobotę w paczkomacie ) a tu jest jeszcze opcja kiedy wyciągną z paczkomatu sprzedawcy ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 To przestali czy nie przestali?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Knowhere  fajnie to opisałem 🙂  chodzi że przestali pakować zwykłe a wkładają paczki z opłaconą opcją paczka weekend 😄 a zwykłe czekają do poniedziałku 😞

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@kostas11 Piłem do tego "bynajmniej", które nie jest synonimem "przynajmniej"😉

To nic dziwnego, że paczki z taką dodatkowo płatną usługą mają priorytet przed zwykłymi.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  Miałem kiedyś przypadek, gdy paczka leżała w paczkomacie rekordowe 10 dni, zanim odebrał ją kurier - No to nieźle😀

U mnie śmieciarze częściej przyjeżdżają🤣

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@Knowhere  @kostas11  Nie wiem od czego to zależy, ale tam gdzie ja nadaję do paczkomatu- kurier przyjeżdża między 8,00 a 9,00. Potem jeszcze między 13,00 a 14,00. A zresztą POP mam jakieś 3 km o domu i mogę zawieść do 17,30 i rusza w drogę.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

filatelista_2007 Widzę usiebie ,że w dużych miastach przesyłki są umieszczane do odbioru również w soboty , nie można jednak tego traktować jako standard .

oznacz moderatorów

PawHaft
#12 Orędownik#

@mdrogeria bo tak naprawdę wszystko zależny od kuriera, jak nie chce mieć przepełnionego paczkomatu to woli wrzucić w sobotę

oznacz moderatorów