anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Irytujący czas zakończenia licytacji

ogryz7
#9 Pomysłodawca#

Witam!

Czy jest możliwość zmiany sposobu wyświetlania czasu, pozostałego do zakończenia licytacji na allegro? Obecnie, gdy pojawi się odliczanie czasu do zakończenia licytacji, znika informacja z konkretną godziną zakończenia. Jest to bardzo irytujące, ponieważ gdy chcę ustawić sobie przypomnienie (np. alarm na telefonie), muszę obliczać, o której godzinie licytacja się zakończy. Niby nie jest to nic trudnego, ale łatwo o pomyłkę i przegapienie zakończenia. Byłoby o wiele prościej i wygodniej, gdyby obok licznika wyświetlała się też konkretna godzina.

 

Pozdrawiam.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

cookie000
#15 Entuzjasta#

@ogryz7 

Pozostaje liczyć, licytować naprzód, ewentualnie snajper aukcyjny.

Podzielam Twoje zdanie w tej kwestii. Kiedyś, gdy nie pojawiał się zegarek odliczający sekundy, był problem z doliczaniem się tego końca (musiałeś sobie zsynchronizować zegarek kiedy przeskakiwało na "poniżej minuty"). Od kiedy dali zegarek, tak przestali wyświetlać datę. Jedno naprawili, a inne popsuli. Standard ;]

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@ogryz7 dziękuję za Twoją sugestię! Wszelkie pomysły na usprawnienia i zmiany jakie chcielibyście zobaczyć na Allegro możecie zgłaszać tutaj, bardzo Was do tego zachęcam! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów