anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ja zrobić zwrot towaru przy kup teraz za pobraniem?

Romanek100rz
#7 Wielbiciel#

Jak zwrócić towar, który zgodnie z deklaracją nie dotarł na czas, a był kupiony poprzez Kup teraz za pobraniem? W formularzu zwrotów nie ma opcji samego zwrotu, tylko trzeba wypełniać konta bankowe. jak po prostu odstąpić od realizacji zamówienia, które nie dotarło oraz przy braku jakiejkolwiek informacji od sprzedającego?

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Romanek100rz wyślij wiadomość do sprzedawcy np. przez centrum wiadomości o rezygnacji.

oznacz moderatorów

Romanek100rz
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za odpowiedź. Tak zrobiłem, ale zapytałem tu, czy sama wiadomość wystarczy.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Romanek100rz jeżeli faktycznie deklarowany przez sprzedawce czas został przekroczony to tak. Gorzej jak sugerowałeś się sugerowanym czasem wyliczanym przez algorytm allegro.

oznacz moderatorów

Romanek100rz
#7 Wielbiciel#

Nie. Towar kupiłem przez Kup Teraz za pobraniem w piątek 2.12.2022. W miedzy czasie napisałem dwie wiadomości do sprzedawcy odnośnie zakupu i co się z nim dzieje, bo było opisane jako "W środę towar u Ciebie". I nie mam żadnej odpowiedzi. po prostu cisza.

oznacz moderatorów

Romanek100rz
#7 Wielbiciel#

Dodam teraz jeszcze, że jak zgłosiłem dziś rano przed godziną 8 rezygnację i wysłałem wiadomości do sprzedawcy, to ten bez żadnej odpowiedzi przygotował 2 paczki o godzinie 10 i zgłosił je do kuriera. W miedzy czasie ja kupiłem już towar, który szukałem. Dziwi mnie zachowanie tego sprzedawcy. czy mam jeszcze gdzieś to zgłosić do Allegro?

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Romanek100rz zgłosiłeś rezygnację przed wysyłką to masz prawo packi nie podjąć , na wszelki wypadek napisz sprzedawcy żeby nie wysyłał bo przesyłki nie odbierzesz .

oznacz moderatorów

Romanek100rz
#7 Wielbiciel#

Wszelkie moje wiadomości do Sprzedawcy pozostają bez odpowiedzi.

oznacz moderatorów

Romanek100rz
#7 Wielbiciel#

O tak to wygląda:

Ja:

9 grudnia 2022 07:55

Powód otwarcia Dyskusji: nie otrzymałem produktu
Romanek100rz_0-1670581420725.jpeg

 

Wkład Lusterka PR+GRZ FORD MONDEO MK3 FIESTA MK6


Opis problemu: Dzień dobry. Rezygnuję z zakupu. Podczas zakupu 2.12.2022 czas realizacji był określony jako "w środę towar będzie u Ciebie" Minął tydzień i nie mam żadnej informacji odnośnie towaru. Pozdrawiam
 
Sprzedawca:
9 grudnia 2022 10:29
Sprzedający wprowadził numer przesyłki DPD: 0000403338029W, która niebawem ruszy w drogę do Kupującego. Poinformuję, gdy tak się stanie.
Dodam, że jej status Kupujący może sprawdzić w szczegółach zamówienia, w zakładce Kupione.
 
Ja:

9 grudnia 2022 10:55

Dziś przed godziną 8 zrezygnowałem z zakupu wkładów P+L. Tyle w tym temacie.
 

9 grudnia 2022 10:56

Tydzień czasu nie byli Państwo łaskawie odpowiedzieć na moje wiadomości.
 
Pozdrawiam
oznacz moderatorów