anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jaką dostawę wybrać przy wysyłce za granicę?

Client:97710386
#1 Nowicjusz#

Witsm. Mieszkam w Niemczech i mam mały problem z dostawą przesyłki. Sprzedawca odpisał mi że kurier którego wybrałam nie obsługuje wysyłki zagranicznej. Dał wybór anulowania zamówienia bądź dopłaty 45 zł. Jak takich sytuacji w przyszłości uniknąć? Którą opcje dostawy oferują wysyłkę zagraniczną? Chciałabym ten wybór mieć wcześniej a nie przystawać na warunki i cenę sprzedającego

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

xyz96
#21 Demiurg#

Niektórzy sprzedawcy podają cenniki wysyłek zagranicznych, najlepiej więc u nich kupować. Jeśli wybrałaś kuriera z dostawą na terenie Polski, a sprzedawca napisał Ci, że dostawa za granicę będzie o 45 zł droższa, to dopłać lub anuluj zamówienie.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Jeśli sprzedawca nie ma w swoim cenniku dostaw wysyłek zagranicznych spytaj go przed zakupem ile taka przesyłka kosztuje i którą firmą chce wysłać ,następnie możesz samemu sprawdzić cennik wysyłek tej firmy i sprawdzić czy ci się to opłaca.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

Albo przed zakupem skontaktuj się ze sprzedawcą i do pytaj się ile by Cię kosztowała wysyłka za granice i czy wysyła za granicę.

oznacz moderatorów

mikeza
#20 Guru#

@Client:97710386 najlepiej przed zakupem uzgodnić takie sprawy. Nie każdy wysyła przesyłki zagraniczne i niekiedy koszty takiej paczki mogą być naprawdę wysokie, co powoduje nieopłacalność samego zakupu.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:97710386 jak uniknąć patrzeć czy wysyła za granicę, przy szukaniu produktu zaznaczaj 

dgdgd.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów