anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować rozpoczęty zwrot towaru

MAMY ROZWIĄZANIE!
Viper_2002
#8 Zapaleniec#

Rozpocząłem zwrot towaru, bez ustalenia konkretnej formy wysyłki, a w międzyczasie dogadałem się że sprzedającym, na "dyskusja allegro" i chciałbym anulować formularz zwrotu. Jak tego dokonać?

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Client:44052296
#21 Demiurg#

Ni jak. Napisz, że rezygnujesz z rezygnacji.

oznacz moderatorów
Viper_2002
#8 Zapaleniec#

Komu to napisać? Sprzedającemu? Już jestem z nim dogadamy. Nie chcę, aby allegro myślało że oczekuje zwrotu pieniędzy lub sprzedający oczekiwał towaru

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

 Nie można anulować zwrotu, po prostu nie odeślesz sprzedajacy nie zwróci Ci środków.

oznacz moderatorów
Viper_2002
#8 Zapaleniec#

Dziękuję za informację 🙂

oznacz moderatorów
Client:44052296
#21 Demiurg#

@Viper_2002 jak sprzedawca wie to zapomnij o sprawie .

oznacz moderatorów
Client:41534320
#1 Nowicjusz#

Mam podobną sytuację - rozpoczęty zwrot, nie ustalona forma wysyłki. 
Kupujący ma produkt. Sprzedający ma pieniądze. Poinformowałem sprzedającego że
"Proszę o anulowanie zwrotu". Nie chcę odsyłać produktu, nie chcę zwrotu pieniędzy. 
On mi na to "Szanowny kliencie, proszę o anulowanie zwrotu środków w zamówieniu"
Nie wiem gdzie to kliknąć ani gdzie tego szukać nie widzę takiej opcji.
Pytam bo  temat ten sam ale przez 2 lata może się coś zmieniło na allegro.
Czytałem gdzieś że tak to można rozwiązać:
Kupujący zgłasza sprzedawcy, że rezygnuje ze zwrotu. Sprzedający w zakładce" Zwroty towarów" wybiera decyzja zwrotowa/odmowa zwrotu/odmowa zwrotu środków i tam wpisuje wyjaśnienie "Ustalono z klientem, że opcja zwrotu została wybrana przez pomyłkę", które otrzyma kupujący i Allegro.
Proszę o poradę. Nie chcę by allegro myślało że sprzedający czeka na towar a kupujący na pieniądze.

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:41534320  Nie przejmuj się,  wbrew pozorom  Allegro nie myśli.  Jeżeli nie będziesz  dopominał się zwrotu pieniędzy  lub  odesłania zakupu  to nikt palcem nie kiwnie i  sprawa ulegnie zapomnieniu, przedawnieniu.

Dla Allegro problemem jest właśnie dokończony  zwrot,  bo wiąże  się taki zwrot z koniecznością oddania  prowizji  (przyznanie rabatu).

oznacz moderatorów