anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JAK ANULOWAĆ ZAKUP LUB ZREALIZOWAĆ ZWROT TOWARU?

kirkatok
#1 Nowicjusz#

Zakup dokonany 21-12-2022 (po tygodniu zorientowałem się że sprzedający dał sobie aż 91 dni na dostawę)

Kliknięcie opcji ANULUJ ZAKUP  - sprzedający określił przedmiot jako specjalny - tzn na zamówienie z logo czy napisem - oczywiście to nieprawda, bo jest to czarny bateria wannowa którą oferuje jeszcze 19-tu sprzedających

Kliknięci opcji ZWRÓĆ TOWAR i  mamy informację:   Pozostały 72 dni na zwrot (do pt. 10 mar.).

Napisałem do sprzedającego pytanie kiedy zamierza wysłać zamówienie i w momencie wysyłki wiadomości wyskakuje informacja z portalu ALLEGRO:

Psst! Tu Allina, czatbot Allegro. Zanim wyślesz wiadomość do sprzedającego, mam małą podpowiedź.

Chodzi o zamówienie: Temisto Bateria umywalkowa wysoka. Sprzedający ma jeszcze czas na wysyłkę. Gdy nada paczkę, link do śledzenia jej pojawi się tutaj – w Centrum Wiadomości.

Twoja przesyłka będzie u Ciebie najpóźniej 2023-03-21.

 

CIEKAWE,CIEKAWE:  Przesyłka będzie u mnie najpóźniej  21-03- 2023, a czas na zwrot mam do 10-go marca.

W tej sytuacji nasuwa się pytanie :  JAK MAM ZWRÓCIĆ do 10-03-2023 skoro sprzedający ma czas na jej dostarczenie do 21-03-2023 - coś chyba jest tutaj nie tak???? @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

komis-bell
#21 Demiurg#

@kirkatok Nie sugeruj się tym co podaje allegro. Na zgłoszenie zwrotu (oświadczenia o odstąpieniu od umowy) masz 14 dni kalendarzowych od dnia w którym odebrałeś przesyłkę.
Zakładając, że faktycznie nie jest tu wyłączone prawo do zwrotu - daj link do oferty to rzucimy okiem.

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kirkatok o rezygnacji poinformuj we wiadomości do sprzedawcy (email, centrum wiadomości, pytanie o zakup).

oznacz moderatorów