anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak anulować zamówienie gdyż zamiast za pobraniem zrobiłam odbiór w paczkomacie i zrobiłam przele

37031582
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

sophie-bunny
#13 Ambasador#
  • Przejdź do zakładki Moje zakupy i znajdź błędne zamówienie.
  • Na wybranym zamówieniu kliknij [szczegóły].
  • W części Anulowanie zakupu kliknij [anuluj zakup].
  • Wybierz powód anulowania zamówienia i jeszcze raz kliknij [anuluj zakup].
  • Zobaczysz informację o anulowaniu Twojego zakupu.

Jeśli opcja Anuluj jest niedostępna:

  • Przejdź do zakładki Moje zakupy.
  • Przy wybranym zamówieniu kliknij [Szczegóły zakupu].
  • Wybierz [Zwróć część lub całość zakupu], aby przejść do formularza zwrotu.
  • Zaznacz przedmioty, które chcesz zwrócić i wybierz z listy odpowiedni powód. Możesz wybrać osobny powód zwrotu dla każdego produktu w zamówieniu.
  • Wypełnij formularz i kliknij [Zwracam produkty]. Sprzedający otrzyma wtedy maila.
oznacz moderatorów

Auto_Partner_SA
#11 Animator#

czesc,

jeśli Sprzedawca jeszcze nie nadal paczki mozesz kliknąć anulację.

Jeśli nadał przesyłkę kliknąć zwrot do zamówienia

Mozesz również skontaktować się ze sprzedającym (drogą mailową) i powiadomoc go, że rezygnujesz z zakupu 

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@37031582 

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

 

  1. Wejdź w zakładkę Moje zakupy, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Moje zakupu, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Wszystkie trzy opcje są tak samo ważne.

oznacz moderatorów