anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak bardzo może sprzedający podnieść cenę?

kociaczek272
#7 Wielbiciel#

W niedzielę zakupiłam dekoder przez allegro za 86zł, dziś chciałam zamówić ten sam u tego samego sprzedającego,ale po wejściu na ten sam link okazało się że cena podniesiona jest prawie o drugie tyle- 146zl.!!!!! To jest zgodne z prawem?? Sprzedający może w ciągu paru dni aż o tyle podnieść na cenie!!?

oznacz moderatorów
25 ODPOWIEDZI 25

AQUASYSTEMS
#12 Orędownik#

Ależ oczywiście ! Zgadzam się w 100%. 

oznacz moderatorów

AptekaNatolinska
#14 Krzewiciel#

@kociaczek272  Cena zależy również od ceny u dostawcy, jeśli i ten podniósł, to nowa dostawa jest znacznie droższa i sprzedawca też musi podnieść cenę , nie stać go na sprzedaż charytatywną 😞

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Może. A dlaczego nie mógłby dźwignąć ceny, skoro jego cena zakupu "poszła" w górę?

Tak jest.

Byłem w sklepie 20 dni temu - kupowałem margarynę za niecałe 4 zł. 6 dni temu poszedłem - a ta sama margaryna kosztuje 6,50 zł - do kogo mam składać reklamacje?

Ja Ci sprzedam za 120 zł taki dekoder.

pzdr.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

sklep-multimedia
#9 Pomysłodawca#

250 i masz taki sam tylko lepszy 😛

oznacz moderatorów

miliarderzy
#12 Orędownik#

Jak tak w ogóle można? Podnieść cenę???? Przecież to karygodne!

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@kociaczek272 Och ! Jaki ten sprzedajęcy jest be ! Nie chce sprzedać biebnemu @kociaczek272 dekodera w starej cenie i dołożyć do interesu. Fe !

oznacz moderatorów