anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo jeszcze mam czekać?

fues
#2 Obserwator#

 09 stycznia zakupiłem na Allegro NOWY telewizor i kurier przywiozł go 12 stycznia . 

do tego momentu wszystko super - wysyłka - wiadomosci od sprzedawcy .

telewizor po podłaczeniu nie działa - nie uruchamia się.

dzwonie do sprzedawcy z pytaniem czy sprawdzaj co wysyłaja - odpowiedzieli ze nie , bo nie maja na to czasu , ufają producentowi ze towar jest 100% sprawny i jak ma byc TV to tak jest.

ciesze sie ze dostałem zepsuty telewizor a nie kawałek deski.

na ich stronie złożyłem wniosek o zwrot TV

firma zamówiła kuriera i odebrali w piatek 15stycznia.

w poniedziałek o godz 8.17 dostałem informacje sms ze przyjeli zwrócony odemnie telewizor.

mineło dwa dni i nic ! zadnej informacji 

przez dwa dni nie mieli czasu aby podłaczyc TV do pradu i stwierdzic ze sie nie uruchamia.

no chyba ze im prad odcieli.

od momentu zakupu jest 11 dni , jestem bez telewizora i bez gotówki w kwocie 2259zł

to mój ostatni drozszy zakup na Allegro.

lepiej isc do sklepu , sprzedawca sprawdzi towar i wiem za co place.

poczekam jeszcze pare dni i trzeba bedzie zgłosic sprawe na policje.

 

oznacz moderatorów
21 ODPOWIEDZI 21

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@fues, przykro mi, że spotkała Cię taka sytuacja. Dobrze Ci tutaj doradzono - masz możliwość otworzenia Dyskusji. Faktycznie Sprzedający ma obowiązek wypowiedzieć się w niej w ciągu 24 godzin (z wyjątkiem z sobót, niedziel i dni wolnych od pracy).

Po tym czasie w razie jakichś problemów lub wątpliwości możesz poprosić o wypowiedzenie się w Dyskusji pracownika Allegro. Mam nadzieję, że sprawę uda się pomyślnie rozwiązać.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

konto zamknięte
Nie dotyczy

@mr_oma kupujący złożył reklamację, terminy określa prawo. Nawet pracownik Allegro nie ma prawa ingerować w proces reklamacyjny. To jest tylko i wyłącznie sprawa pomiędzy kupującym a sprzedającym. Jezeli sprzedający nie dotrzyma ustawowych terminów, to dyskusja będzie zasadna w tym momencie będzie to nadużycie ze strony Allegro. 

oznacz moderatorów