anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak długo mogę zwlekać z opłaceniem licytacji?

libaries
#7 Wielbiciel#

Wygrałam licytacje. Jednak jutro kończy się inna u tego sprzedawcy, którą również obserwuję.  

I wiadomo - jedna przesyłka się bardziej opłaca niż płacić za każda osobno.

Pytania

-ile mogę zwlekać z oplaceniem licytacji? Trzeba to robić od razu? Mam w planach zapłacić jutro po, skończeniu następnej licytacji.

- czy jeśli wygram druga można polaczyc dostawę? Jest taka opcja jaka jest jak dodaje się rzeczy do koszyka w "kup teraz"? I jak to się robi?

*od razu odpowiem że obie rzeczy można wysłać jako jedna wysyłkę jeśli chodzi o gabaryty.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

@libaries Na zapłacenie masz, allegro 7 dni, na allegro lokalnie 5 dni. Powinno dać się tak zapłacić i wysłać jedną przesyłką.

oznacz moderatorów

libaries
#7 Wielbiciel#

O to świetnie 😄 Janusz biznesu się włączył i mam nadzieje ze jakiś automatycznie sie licytację powiaza bym zapłaciła raz za wysyłkę 🙂

Myślałam, że wygrane licytacje trzeba szybciej opłacać niż kup teraz. 

 

Dzięki! 🙂

 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@libaries Pamiętaj, że żeby zapłacić razem, z jednym kosztem przesyłki, musisz wejść w zakładkę Kupione, zaptaszkować obie aukcje i dopiero wtedy kliknąć Zapłać. Jeżeli zrobisz inaczej, system Ci policzy dwie wysyłki. Warunkiem jednych kosztów dostawy, jest udostępnienie tego przez sprzedawcę.

Ula

Ula
oznacz moderatorów