anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak dodać kolejny numer kodu z benefitu dokonując płatności?

prokaa
#1 Nowicjusz#

Witam, kupiłam kilka kodów o wartości 50 zł na allegro za pośrednictwem środków Benefit. Mam do wykorzystania 7 kodów o wartości 50 zł, czyli razem 350 zł i taka też jest cena jednego produktu, który chcę zakupić na allegro. Będąc już w sekcji płatności, na dole ekranu jest sekcja "płać mniej" i tam dodałam 1 kod, Kwota do zapłaty zmniejszyła się o 50 zł, próbuję dodać kolejne ale nie da się. Jak to zrobić aby dokończyć płatność?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@prokaa, podczas jednej płatności możesz skorzystać tylko z jednego kuponu. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

prokaa
#1 Nowicjusz#

Ok, szkoda bardzo.  Na zalando lub empij kody się łączą,byłam przekonana, że allegro działa podobnie. W taki, razie napisałam maila z prośbą o zwrot kupionych bonów na system kafeteryjny MyBenefit. Nie dam radę sztucznie kupić 7 rzeczy na siłę, zależało mi na jednej rzeczy.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@prokaa Podziel zakupy na kilka, nie da się wykorzystać kilku do jednego zakupu, pamiętaj także o tym że musisz wykorzystać cała sumę z jednego kuponu bo reszta przepadnie.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Nie wprowadzaj w błąd. Zmienił się regulamin i reszta nie przepada, tylko jest do wykorzystania na kolejne zakupy.

oznacz moderatorów