anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak korzystać z nawiasów (), cudzysłowiu "", plus+, mimus-.

Feather
#7 Wielbiciel#

Jak korzystać z nawiasów (), cudzysłowiu "", plus+, mimus-. Czy są jeszcze inne znaki, co można łączyć ze sobą, a czego nie.

Podajcie porady dla szukających. 

Podajcie jak można sobie ułatwić szukanie, a co np. Działa źle. 

Ja np. Szukałem narzuty o wymiarach między 160/220, a 170/230, więc wpisałem:

Narzuta (160 170) (220 230), lub

Narzuta +(160 170) +(220 230), lub

Narzuta (160 170) (220 230) -200

I zawsze znajdowało mi narzuty o wymiarach 160/200 (oczywiście szukanie tylko w tytule i tam podane te wymiary) 

Coś tu jest nie tak, z tą wyszukiwarką, co o tym myślicie.

PS. Zauważyliście, że wyszukiwarka w przeglądarce wyszukuje trochę inaczej niż aplikacja na android, bardzo ciekawe. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

Feather
#7 Wielbiciel#

* na pewno na końcu wyrazu, nic nie daje, serwis sam niezależnie odmienia wyrazy, i wyszukuje podobne, nawet często gdy popełnisz błąd to szuka podobne.

- tak jak pisałem powyżej nie zawsze działa : wpisałem -200, A i tak wyszukuje 160 na 200. Oprócz tej * nie zobaczyłem nic nowego w tej instrukcji.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Chyba to działa dokladnie tak jak zapisał w nazwie sprzedający czyli np. narzuta 120x200

Albo narzuta w wyszukiwarce i zakres podajesz na filtrach, z efektem po doprecyzowaniu kategorii

 

oznacz moderatorów

Feather
#7 Wielbiciel#

Te "x" to nic nie daje wiele razy to testowałem, tak samo jakby go nie było. Gdzieś taki filtr widziałem, ale jest tylko w bardzo konkretnej nieznanej mi kategorii l, nie ma tek po prostu. 

oznacz moderatorów