anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak kupić oryginał? (produktyzacja)

kity1987
#1 Nowicjusz#

Od jakiegoś czasu Allegro "podpina" przedmioty pod utworzony katalog wg kodu EAN. Byłoby to fajne jednak... Obecnie chcąc kupić przedmiot (np. wkłady do golenia Gilette lub perfum) widzę oceny, które klienci postawili konkretnemu przedmiotowi a nie sprzedającemu. Tym samym handlujący podróbkami dostaje 5 gwiazdek w ocenie produktu a jedna gwiazdka widoczna jest u kogoś kto ma oryginalną wersję. Kiedyś wystarczyło zerknąć w taką ocenę i wszystko było jasne - teraz? Wychodzi na to, że lepiej udać się do sklepu typu Sephora czy Rossmann. 

3 ODPOWIEDZI 3

Odp.: Jak kupić oryginał? (produktyzacja)

Client:97765421
#9 Pomysłodawca#

Dokładnie tak. Nie kupuje już na Allegro, bo ta produktyzacja nie wyszła im najlepiej, zupełnie nie wiem dlaczego tak gonią za ąmazózem, jeśli będę chciał dokonać zakupu na obowiązujących tam zasadach to wybiorę ich, a nie podróbkę. Allegro miało swój charakter, teraz to marna kopia ąmązóna.

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Jak kupić oryginał? (produktyzacja)

mwmonety
#19 Nestor#

Nie wiem czy to zrobili celowo czy tylko z jakiejś fantazji ale jest to ich porażka i promuje handel podróbkami i sprzedawców taniego badziewia a cierpią na tym renomowane dotychczas sklepy .

Odpowiedz
Ładowanie...

Odp.: Jak kupić oryginał? (produktyzacja)

xyz96
#21 Demiurg#

@kity1987 Sprawdzaj komentarze wystawione sprzedawcy, a nie oceny produktów. Jeśli w komentarzach pojawiają się negatywne oceny za złą jakość towarów, odpuść tego sprzedawcę.

W przypadku nożyków Gilette, zwłaszcza wystawionych w niskiej cenie, często pojawiają się komentarze wystawione sprzedawcy, z których można się dowiedzieć, że nożyki są tępe, że są podrobione itp.

Odpowiedz
Ładowanie...