anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mam zwrócić zakupione pokrowce

Client:103881617
#7 Wielbiciel#

Zamówiłam pokrowce w kolrze zileonym na krzesła przysłali mi w kolorze szarym zadzwoniłam i odesłałam a oni mi przysłali z powrotem ze niby firma zmieniła adres i to w dodatku na mój koszt bezczelność

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

az1rael
#21 Demiurg#

A zglosilas zwrot przez allegro w zakladce moje zakupy?

oznacz moderatorów

Client:103881617
#7 Wielbiciel#

 

a właśnie nie

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

To jak mieli ci nie odeslac twojego towaru na twoj koszt skoro w systemie nie odstapilas od umowy zglaszajac zwrot? 

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103881617 Czy ten nieaktualny adres to właśnie adres do zwrotu, który jest w zakładce "Zwroty" w ofercie? Czy kontaktowałeś się w tej sprawie ponownie ze sprzedającym? 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@ko_alka pani odesłała przedmiot zdaje się bez odstapienia od umowy i zgloszenia zwrotu więc nie dziwie się że jej go odesłali nazad skoro nie wiedzieli co to jest i co maja z nim zrobić

oznacz moderatorów

Client:103881617
#7 Wielbiciel#

dziekuje Ci Koryfeusz

 

oznacz moderatorów

Client:103881617
#7 Wielbiciel#

zaraz sie tym zajme

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

Sprzedawca nie wrozka biuro z telefonem a magazyn 2 osobne komorki organizacyjne kazda zajmuje sie czym innym a sprzedawca za coebie odstapienia od umowy wszak nie zaznaczy trza samemu wtedy w systemie widac co to jest i z czego wynika i jak sie tym zajac

oznacz moderatorów

Client:103881617
#7 Wielbiciel#

Koryfeusz wysyłając towar było jak wół napisane od kogo cholera przecież nie wysłałam anonimowo to mogli mi przysłać pieniązki też przekazem i nie robiłabym afery a tak dwa razy płaciłam za przesyłkę niech ida sobie w ch... zamowię pokrowce takie jakie chce od innego sprzedawcy.

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

@Client:103881617 oj możesz nie mieć racji taki dpd to np przez rodo koduje imię nazwisko adresata i zostawia *****

oznacz moderatorów

Client:103881617
#7 Wielbiciel#

Także przyjmując towar oszczędziliby mi nerwów, nie mam w zwyczaju wysyłać anonimowych paczek.

oznacz moderatorów