anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mgę sprawdzić czy jestem u kogoś na czernej liscie?

kozak-dunski
#1 Nowicjusz#

Po prostu chciałem się dowiedzieć czy jestem u kogoć na czarnej liscie i móc skontaktować się ze sprzedającym aby wszystko wyjaśnić i prosić o rozgrzeszenie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

 kozak-dunski podczas próby zakupu u takiego sprzedawcy wyskoczy komunikat .

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Listy tych którzy wpisali cię na CL nigdzie nie dostaniesz ale sam możesz się pewnie domyślać który sprzedawca nie był zadowolony z transakcji z tobą i taki mógł cię na nią wpisać .

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kozak-dunski Nie musisz o nic prosić. Załóż sobie nowe konto na Allegro, wtedy kupisz. Czarna lista blokuje tylko konkretne konto, nie osobę. Na Allegro można mieć dowolną ilość kont.

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ma kompletnie sensu zakładanie nowego konta tylko dlatego że ktoś cię wpisał na CL u innych możesz normalnie kupować .

oznacz moderatorów

kozak-dunski
#1 Nowicjusz#

Zgadza się. Pozo tym rzeczywiscie mogłem coś przeskrobać i już o tym zapomnieć. Wtedy czasem wystarczy kogoś przeprosic. Tylko chciałbym wiedzieć czy kogo 🙂

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Najczęściej sprzedawca tak się rewanżuje za niesłuszny jego zdaniem komentarz lub znacząco zaniżoną ocenę za transakcje z nim . Jeśli jeszcze sam nie odczułeś takiej formy blokady u sprzedawcy to może nawet nikt cię jeszcze na nią nie wpisał .Możesz sam przeanalizować kto by mógł cię tam wpisać próbując robić zakupy u tych sprzedawców z którymi interesy i zobaczysz gdzie ci się nie uda ze względu na wpisanie twojej osoby na CL.

oznacz moderatorów