anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak można ocenić sprzedawcę bez kupna towaru ?

Piotr22858817
#7 Wielbiciel#

Przed kupnem towaru zadzwoniłem do sprzedawcy w celu uzgodnienia szczegółów transakcji. Niestety po napisaniu maila z zamówienim i pierwszym telefonie kontakt praktycznie się urwał... próbowałem kilkukrotnie dzwonić na różne numery i byłem odsyłany do kolejnych osób aż w końcu przestali odbierać całkiem telefony. Napisałem maila z rezygnacją z zamówienia i chciałbym po prostu napisać opinię na temat tego sprzedawcy i ostrzec innych przed zakupami w tym sklepie . 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

xyz96
#21 Demiurg#

Jeśli nie kupiłeś towaru, nie ocenisz sprzedawcy.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Piotr22858817 system ocen służy do wystawienia opinni sprzedawcy dla transakcji zawartych przez Allegro . Transakcja nie została ZAWARTA więc CO CHCESZ OCENIAĆ ??

oznacz moderatorów

Piotr22858817
#7 Wielbiciel#

Szkoda, że nie ma takiej możliwości. Chciałem tylko ostrzec potencjalnych kupujących o poziomie obsługi w tym  sklepie bo jest daleka od profesjonalizmu . 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Piotr22858817 JAKI MAIL Z ZAMÓWIENIEM ??  Zawieranie transakcji poza systemem Allegro jest niezgodne z regulaminem portalu i prowadzi do daleko idących konsekwencji dla sprzedającego .To mogła być przyczyna zaniechania dalszych konwersacji z jego strony.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Piotr22858817  Musisz zrozumieć też drugą stronę,  jeśli sam coś  będziesz  sprzedawał  prawdopodobnie będziesz nękany  mailami o  osobny kontakt poza  Allegro.  Są  to najczęściej próby oszustwa i sprzedawcy  unikają  takich klientów. 

Rozwiązanie jest proste:  kupujesz albo nie,  jeśli kupisz masz wszelkie prawa, wtedy  możesz ocenić.

oznacz moderatorów

Piotr22858817
#7 Wielbiciel#

Ok, wszystko już wiem dziękuje wszystkim za pomoc . 

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

No, widzę że niektórzy kupujący to już rozpuszczeni jak dziadowski bicz, komentarze by chcieli wystawiać bez kupna przedmiotu🤣

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów