anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę anulować zakup od prywatnego sprzedawcy?

natalliai
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry! Znalazłem ofertę sprzedaży roweru od prywatnego sprzedawcy. Napisali do niego, zapytali o stan, przebieg i paragon. Sprzedawca odpowiedział, że stan jest dobry, sam na nim nie jeździł, nie ma paragonu na zakup, ale jest sklepem rowerowym i będziemy mieli od niego umowa. W ogłoszeniu podano dostawę następnego dnia. Kupiliśmy rower od rana. Numery utworów z dostawy nie dotarły. Wieczorem ponownie napisaliśmy do sprzedawcy. Odpowiedział, że wyśle towar jutro. Zwątpiliśmy i weszliśmy na stronę sprzedawcy. Miał 7 ogłoszeń o sprzedaży rowerów i nagle wszystkie stały się nieaktywne, co wywołało u nas podejrzenie. Obawiamy się, że dostaniemy niewłaściwy produkt lub w ogóle go nie dostaniemy.

Chciałabym anulować zakup, jednak nie widzę takiej opcji w ustawieniach zakupu.

Czy mogę zgłosić się do Allegro z prośbą o anulację transakcji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

milka1234567890
#18 Luminarz#

Bo nie można anulować.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@natalliai  Czekaj aż minie czas dostawy a otworzysz dyskusję, zwrotu ani anulowania od prywatnego sprzedającego nie ma.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Standard. Dopóki nie będzie tam systemu komentarzy to nie da się sprawdzić sprzedawcy przed zakupem, no chyba ze na głównym też sprzedaje. Allegro lokalnie to jedyny taki portal mający gdzieś opinie i bezpieczeństwo kupujących.

oznacz moderatorów