anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zgłosić oferty, które są w kategorii LEGO, a nie są oryginalne?

Pawlos2316
#1 Nowicjusz#

Wiem iż allegro posiada specjalny filtr ze sprawdzonymi markami.

Ale po prostu oferty typu : Ninjago klocki ,,jak LEGO"/+karta LEGO/kompatybilne z LEGO/zammiennik dla LEGO Doprowadzają mnie do szału!

Nie wiem czy allegro o tym wie ale plagiatowanie LEGO to przestępstwo, a dodatkowo takie oferty denerwują fanów LEGO.

Do rzeczy : Chciałbym by produkty firm Lepin, Lelé itd. trafiły na czarną listę produktów.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Pawlos2316 takie oferty, w których sprzedawane są klocki innych firm niż LEGO, a znajdują się w kategorii "LEGO" naruszają zasady Allegro.
Również jeżeli w tytule jest "jak LEGO" itp. a nie są to produkty LEGO to jest to naruszenie zasad, dlatego  każdą taką ofertę możesz zgłosić przez przycisk "zgłoś naruszenie zasad" lub przez ten formularz

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

na allegro handluje sie podróbkami które naruszają znaki towarowe, a Ty sie przejmujesz czymś co ma w tytule "jak LEGO'' 🙂

Takie klocki są jak LEGO.Wiem bo kupilem takie u "chinczyka", wiekszość pasuje bezproblemowo tylko napisu brak

Nie wiem dlaczego chcesz by klocki LELE trafiły na czarną liste produktów

Lepin nie znam, LELE jest OK, kupilem juz kilkanascie paczek w super cenie.Dzieci nie widzą różnicy

Proszę o dodanie LELE, LEPIN i inne podobne do kategorii klocki,

 

oznacz moderatorów

Mumot-Zabawki
#9 Pomysłodawca#

Pół biedy, że ktoś tym handluje, ale nie jestem za kradzieżą własności intelektualnej.
Najważniejsze, aby nie dodawał podróbek ze zdjęciami oryginalnych LEGO do kategorii LEGO!
Najgorszy jest Fakt, że jest wysyp (sic!!) ofert z Chin w kategorii LEGO wprowadzających w błąd klienta.
Tu nie pomoże ban na ofertę, bo ty zgłaszasz jedną, a 10 nowych wystawia automat.
Należało by banować użytkownika i tyle w temacie

oznacz moderatorów