anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zmienić formę płatności?

matysek8
#7 Wielbiciel#

Witam. mam problem ze zmianą formy płatności z blik na szybki przelew. generalnie można w opcji kup teraz zmienić formę płatności, ale przy podsumowaniu jak klikam kupuję i płacę i tak wyskauje komunikat podaj kod blik... pojęcia nie mam co z tym zrobić????

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

xyz96
#21 Demiurg#

Klikasz "szybki przelew", potem wybierasz swój bank i po kliknięciu "kupuję i płacę" powinno nastąpić przekierowanie do banku. Jeśli masz inaczej, wyczyść, zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To jest standard. Mam wiele nieopłaconych transakcji - problem z płatnością. 

Najlepsze wyjście z sytuacji - anulowanie dokonanego zakupu i ponowny zakup. To chyba bardziej prostsze rozwiązanie niż kombinacje z kolejnymi próbami zapłat.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

A... jeszcze - jakieś porady typu "czyszczenie" lub zmiana przeglądarki - to "pic na wodę", takie sytuacje to po prostu błędy w działaniu serwisu Allegro (nie mylić z awarią - za awarię jest uznawane jedynie brak możliwości zalogowania się).

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów