anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak mogę zrezygnować z możliwości oceny produktu?

aka_7
#8 Zapaleniec#

Jak mogę zrezygnować z możliwości oceny produktu - wiem, że mogę to zrobić za każdym razem oceniając zakup, ale nie o to mi chodzi. O ile dobrze pamiętam kiedyś na zapytanie Allegro wyraziłam zgodę na ocenę produktów dla Ceneo, teraz chcę się z tego wycofać

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

pulkownik66
#19 Nestor#

@aka_7  To nie oceniaj- ignoruj

oznacz moderatorów

aka_7
#8 Zapaleniec#

Właśnie tak robię, ale muszę to robić przy każdym produkcie!

Jak pisałam - chodzi mi o całkowite wycofanie się z ocen produktu, żeby Allegro nie przypominało mi że mam do oceny ileś produktów

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@aka_7  https://info.ceneo.pl/regulamin

3.14. Użytkownik może w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania powiadomień lub newslettera dostępnych jako element Usług w ramach Serwisu Ceneo, w tym wskazanych w pkt 3.3.i Regulaminu, poprzez przesłanie stosownego oświadczenia do Ceneo.pl sp. z o.o. z wykorzystaniem narzędzi dostępnych w Serwisie Ceneo.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

aka_7
#8 Zapaleniec#

Przepraszam, może niepotrzebnie napisałam o Ceneo - ja nie mam z nimi żadnej umowy

Być może te opinie nie są tam umieszczane, tylko jako opinie o produkcie na samym Allegro

Kiedyś wyraziłam na Allegro zgodę na wyrażanie swojej opinii o produkcie i nie wiem gdzie to cofnąć, Allegro przypomina mi o wystawieniu tych opinii

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nie ma nakazu oceniania produktu ani też tego co go sprzedaje to jest twoja wola i twoja subiektywna ocena.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@mwmonety Kilka dni temu, jeden z sprzedawców miał pomysł, żeby ocena była dodawana z automatu jak kupujący nie oceni, w odpowiednim czasie. Wczoraj kupujący pisał o nie obiektywnych ocenach, może rzeczywiście ktoś by pomyślał, co z tym zrobić.

oznacz moderatorów

aka_7
#8 Zapaleniec#
 
oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@aka_7  A ty zapominaj🤣

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów