anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak nadać numer przesyłki zwrotnej

damian2g
#7 Wielbiciel#

witam jak mogę dodać numer przesyłki zwrotnej w formularz zwrotnym ponieważ zamówiłem część która mi nie pasowała i zrobiłem zwrot na allegro ale że przesyłka była za pobraniem to miałem możliwość zwrotu (wyślę produkt samodzielnie) zamówiłem kuriera i wysłałem na wskazany adres. śledziłem przesyłkę przez stronę kurierską przesyłka została dostarczona i odebrana minęło 5 dni i cisza a jak wejdę w szczegóły zwrotu na allegro to mam status że przesyłka nie nadana i jak tam dodać numer przesyłki z góry dziękuję za pomoc 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

A3dam
#19 Nestor#

@damian2g 
Jeżeli przesyłka została już dostarczona do Adresata to po co chcesz zaśmiecać Allegro numerem (już nieaktualnej) przesyłki ?

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

damian2g
#7 Wielbiciel#

dlatego że firma twierdzi że nic nie otrzymała a na allegro jest status że nic nie wysłałem i jak mam to teraz udowodnić że ja wysłałem

oznacz moderatorów

A3dam
#19 Nestor#

@damian2g
Masz numer przesyłki to podaj go bezpośrednio Adresatowi - niech szuka (np. kto odebrał po jego stronie i gdzie jest jej zawartość).
Wpisanie tego numeru na Allegro nie spowoduje, że Twoja przesyłka zyska np. na wiarygodności.

*** Złożenie oświadczenia o odstąpieniu od umowy i zwrot towaru to dwie zupełnie różne czynności (UOKiK) ***
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@damian2g najlepiej załącz zdjęcie etykiety.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@damian2g, jeśli organizowałeś zwrot samodzielnie, nie możesz śledzić statusu przesyłki zwrotnej z poziomu Allegro (od 7 marca będzie to możliwe, ale dla metody Allegro Paczkomaty InPost bez aktywnej usługi Allegro Smart!, o czym pisaliśmy tutaj).

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@damian2g  Napisz do sprzedawcy zapytanie kiedy odda Ci kasę i tam podaj numer przesyłki.

oznacz moderatorów

damian2g
#7 Wielbiciel#

otworzyć dyskusję i mu tak napisać 

oznacz moderatorów

Client:44052296
#21 Demiurg#

@damian2g  może być i dyskusja

oznacz moderatorów