anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak obniżyć wystawioną ocenę produktów

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:41932973
#7 Wielbiciel#

Zbyt pochopnie oceniłem wysoko produkt. Okazało się że nie jest dobry. Jak obniżyć wystawioną ocenę?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
mwmonety
#21 Demiurg#

poproś klienta może się zgodzi ale raczej nie bo po co ,ale możesz złożyć wniosek o odstąpienie od sprzedaży odesłać towar i nakazać zwrot kosztów.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:41932973 Oczywiście masz na myśli ocenę produktu, a nie komentarz wystawiony sprzedawcy?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Client:41932973
#7 Wielbiciel#

Mam na myśli obniżenie ilości nadanych przeze mnie gwiazdek 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Client:41932973 Gwiazdek używa się zarówno w komentarzach dla sprzedających, jak i w ocenach produktów - to są dwie różne rzeczy na allegro.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Client:41932973 Patrząc na to trzeźwo to jeszcze będziesz miał dużo możliwości wystawiania komentarzy, więc nie wart tym jednym się aż tak przejmować.

oznacz moderatorów
Client:41932973
#7 Wielbiciel#

Warto. Aby kolejni klienci byli świadomi co kupują. 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@Client:41932973 Jeśli chcesz zmienić ocenę wystawioną sprzedawcy, możesz napisać w tej sprawie do Allegro przez formularz i poprosić o usunięcie oceny. Po usunięciu będziesz ją mógł wystawić ponownie w zmienionej wersji. Jeśli chcesz usunąć ocenę samego produktu, także poproś o to przez ten sam formularz; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1aab3926-a59f-4f0a-b91a-ab3d4e469201

oznacz moderatorów