anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak oceniasz używany produkt? Czy to ma sens ?

Client:80340374
#14 Krzewiciel#

Przed chwilką powystawiałem kilka ocen za transakcję

Oprócz oceny sprzedawcy mogłem ocenić jeszcze przedmiot

 

Tylko jaki jest sens oceniania używanej części samochodowej która za każdym razem jest inna.

Tutaj mogłem ocenić listwę na błotnik która była prawie idealna.Nie posiadała znaczących rys, wszystkie uchwyty całe, listwa czysta.

Po zakupie wystawie super recenzje i ona pojawi się przy ofercie sprzedawcy który będzie mieć taki sam przedmiot ( po numerze ) ale np porysowaną, bez uchwytów i ubrudzoną smarem.

Przypuszczam, że gdybym kupił używaną koszulke sytuacja byłaby identyczna.

 

Jaki jest sens takich ocen ?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ma przymusu oceniania.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@LEW433  Masz rację, niby przymusu nie ma , ale jest  natrętne przypominanie  o  opinii.

Niektóre naprawdę są  bez sensu, niedawno  kupowałem trochę książek.  I co?  Czy ja mam pretendować do roli krytyka literackiego?  A może wygląd  czcionek, literek  powinienem ocenić?

Chyba  owi "experci  Allegro"  czymś  się zajmują,  powinni  jakoś  to  regulować, ustawiać.  A może już  wszystko  booty  robią a  experci tylko  listę obecności podpisują?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:80340374 Oceny produktów mają niewielki sens na Allegro z wielu powodów. Zawsze oceniaj wszystko - produkt i transakcję w komentarzu wystawionym sprzedawcy. On odpowiada za całość, także za produkt i kupujący czytają głównie te komentarze. Jeśli u kogoś jest czerwono za buble, za tandetę, za przedmioty niezgodne z opisem, klienci poszukają innego sprzedawcy.

oznacz moderatorów