anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odesłać towar?

Client:42466241
#7 Wielbiciel#

dzien dobry, kupilem przedmiot na allegro i chce go zwrocic, robiac to poprzez konto na allegro natepujaco wchodzac w ,,Kupione'' ,, Szczegoly'' ,, Zwroc przedmiot'' jak nastepuje to dalej przyjezdza kurier i zabiera przeselke, czy musze adresowac przesylke czy wystarczy ta karteczka ktora przyszla na przesylce z imie nazwiskiem nadawcy i odbiory?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:42466241 I wydrukować etykietę nadawczą dla kuriera.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@Client:42466241 kupiony od firmy ? w żadnym przypadku nikt nie przyjedzie 😞 albo paczkomat wtedy dostajesz kod i zanosisz do paczkomatu lub trzeba udać się na pocztę lub zamówić kuriera na własny koszt 😞

Napisz czy był to zakup smart czy płatna dostawa i jaki przewoźnik to powiemy co masz zrobić 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 Nie wszystko zmieści się do paczkomatu, możliwa PP.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@LEW433 jak doszło paczkomatem to nim odeślesz, wymieniłem wszystkie opcje narazie nie wiemy jak było zamówione  🙂  

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kostas11 No jak doszło, tego nie wiemy. Wspomniał o kurierze.😁

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@xyz96 w sumie ma wysyłkę darmową to nie powinna ?

A tu masz to samo bez darmowej dostawy 🙂

https://allegro.pl/oferta/oras-209695-przelacznik-cisnieniowy-prysznicowy-7581152552

________
Κώστας
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@kostas11 Ja to wiem. Allegro podpina się ze Smartem do rzekomo darmowych dostaw, opłacanych przez sprzedawcę. Ten sprzedawca - bardzo miły i sympatyczny, polecił mi dziś ten przedmiot wiedząc, że mam Smart. Mógł polecić ten sam tańszy, ale jednak chciał mnie wykiwać 🙂 Dwa przedmioty zostały dziś kupione przeze mnie u niego, w tym ten z linku, ale po zwróceniu mu uwagi, zrobił korektę, przeprosił i polecił dokupić to samo taniej z odbiorem osobistym, aby nie liczyło przesyłki. Wyjaśnił mi też, że ta droższa oferta ma darmową dostawę, dlatego jest droższa, bo koszt wysyłki ukrył w cenie towaru 🙂

Niby fajny sprzedawca, ale wykiwać mnie chciał 🙂

oznacz moderatorów

Client:42466241
#7 Wielbiciel#

mam allegro smart, przesylka byla darmowa, a kurier przyjechal z DPD, bardzo dziekuje za pomoc i zaangazowanie, pierwszy raz mi sie zdarzla taka sytuacja wiec jestem troszke ciemny, bardzo przepraszam jeszcze raz  i  z calego serca dziekuje !

oznacz moderatorów