anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odnaleźć sprzedającego mając sam jego email z allegro.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Moczkowo37
#7 Wielbiciel#

Witam. 19 grudnia zamówiłem przesyłkę z allegro nie korzystając z konta allegro przez co nie mam nigdzie zapisanych danych tej transakcji i do tej pory nie otrzymałem przesyłki. Czy mogę w jakiś sposób odszukać sprzedającego po mailu [edycja]

Jest to jedyny ślad jaki mi pozostał po sprzedającym, aukcji na allegro nie jestem w stanie odnaleźć. Przesyłka została opłacona z góry i ani widu ani słychu o niej. Jedynie pewnie jeszcze był bym w stanie w bankowości odszukać potwierdzenie przelewu. Co radzicie zrobić w takim przypadku? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

Przecież nawet jak zrobiłeś przelew poza Allegro to masz jakieś dane komu!  a skąd masz ten mail?

oznacz moderatorów
Moczkowo37
#7 Wielbiciel#

Zakup był zrobiony na allegro z tym, że z opcją bez logowania na konto. Maila mam z poczty gdyż dosyłałem sprzedającemu zdjęcie które miało być umieszczone na prezencie przeze mnie zamówionym.

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Teraz już nie da się robić zakupów bez konta!

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Moczkowo37 Cześć. Jeśli dokonałeś zakupu poza Allegro, to przykro mi, ale nie mam jak Ci pomóc.

Na przyszłość polecam zakupy za pośrednictwem naszego serwisu — tylko wtedy masz gwarancję bezpieczeństwa transakcji. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Moczkowo37
#7 Wielbiciel#

Zakup został wykonany przez allegro z tym, że bez logowania się na konto

oznacz moderatorów
Sojiro
#12 Orędownik#

Nie ma czegoś takiego, obawiam się, że zostałeś oszukany.

Czy "sprzedający" nie podesłał mailowo przypadkiem jakiegoś linku do swojej oferty?

oznacz moderatorów
katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

sprawdź saldo w banku / czy nie ubyło ci kasy

oznacz moderatorów