anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać kwotę138zł

Client:97075309
#1 Nowicjusz#

Zamówiłem kijki trekkingowe 2pary za138zł. 17.01.2023r.zrobiłem przelew.Do 20.01.2023r.nie dostarczono mi towaru.Od wczoraj przestała działać infolinia.Zamówiłem towar tel.[edycja].Na Brak reakcji uruchomię środki prawne.

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mwmonety
#21 Demiurg#

Masz takie narzędzie jak "dyskusja" załóż sprzedawcy a szybko otrzymasz odpowiedź.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:97075309 Żeby odzyskać musisz otworzyć dyskusję i tam masz pomoc Allegro: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@Client:97075309 Jak zrobiłeś przelew? Szybki przelew online? Tradycyjny? Wpłata na poczcie?
Jaki status ma zamówienie w zakładce https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione ?

oznacz moderatorów

Respivent
#10 Popularyzator#

Sprawdź też jaki czas wysyłki zadeklarował sprzedawca, może jeszcze nie minął. W tej aukcji kliknij zakładkę Dostawa, zjedź na sam dół tej karty i zobacz :Podczas tworzenia tej oferty sprzedawca zadeklarował, że wyśle towar w ciągu ...."

 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

o znowu g.o.w.n.o burza 
a potem wyjdzie że przewidywany czas wysyłki to nie to co deklarował w ofercie sprzedawca
albo przelew pocztowy co jeszcze nie doszedł i sprzedający nie ma wpłaty
albo wpłata nie przeszła z banku etc
masz przycisk dyskusja to dopytaj sprzedającego bo może być milion powodów dlaczego jeszcze nie wysłano ci paczki niekoniecznie z winy sprzedawcy

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:97075309 Zanim zaczniesz cokolwiek robić to sprawdx jaki czas wysyłki deklaruje sprzedawca w zakładce "dostawa" > może jeszcze ma czas na wysyłkę > sprawdź też czy przelew doszedł > w zakładce "zamówienia" powinieneś mieć status "opłacone"

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:97075309 Cześć. 🙂 Czy tutaj w ogóle chodzi o zakupy na Allegro? Na Twoim koncie nie ma takiego zamówienia, dlatego w tej sytuacji kontaktuj się najlepiej bezpośrednio ze sprzedającym. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

dane firmy podane przez autora wątku po mojemu na to wskazywały ... nie myliłem się

oznacz moderatorów