anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać monety- 10 zł kupon

karzel8
#1 Nowicjusz#

Dzisiaj zakupiłam towar i wykorzystałam 10 monet- 10 zł.anulowalam zakup ale już kuponu nie dostałam.co mam zrobić?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Knowhere  Zwrot monet, kuponu, jest możliwy przy zwrocie towaru, nie przy anulowaniu.

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

@LEW433 Spytać może, nie zaszkodzi, czasem komuś szli na rękę.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karzel8 jak anulowałeś to kupon przepadł, się anulował, cały czas mnie zastanawia po co kupujący robią zakupu a po chwili potrafią anulować 😄

  1. W terminie 14 dni od zawarcia umowy sprzedaży Kuponu promocyjnego Allegro, o której mowa w par 4 ust 5 Uczestnik może od niej odstąpić bez podania przyczyn. Zasady odstąpienia od umowy, w tym wzór formularza odstąpienia od umowy, z którego Uczestnik może skorzystać, określone są w pouczeniu zawartym pod adresem: monety.allegro.pl/Pouczenie_odstapienie_od_umowy.pdf

  2. Prawo odstąpienia, o którym mowa w ust 8 powyżej nie przysługuje Uczestnikowi, który, wykorzystał nabyty Kupon promocyjny Allegro w celu dokonania płatności za Transakcję.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@karzel8 a tak serio 

Monety nie wracają na konto, ale powinieneś otrzymać kupon ważny jest 14 dni.  Jeśli go nie otrzymałeś, pisz tutaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt#subjectId=5959aa37-294e-449b-961c-18838c5c0e41

________
Κώστας
oznacz moderatorów