anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniądze ?

Client:102040970
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry, właśnie miałam podobną sytuację chciałam kupić głośnik przez **piiip** ale sprzedawca zaproponował allegro lokalnie więc się zgodziłam. Kazał wysłać e-mail aby podać link do allegro , więc podałam i tak jak mówił wysłał link weszłam i chciałam kupić, wypełniłam wszystkie dane i został ostatni krok czyli zapłata blik wpisałam kod ale nie dało się potwierdzić cały czas się ładowało aż do momentu wygaśnięcia kodu blik. Po wygaśnięciu wygenerowałam kolejny i wpisałam ale sytuacja się powtórzyła i tak kilkanaście razy w trakcie pisałam z sprzedawcą o tym problemie na **piiip** i zapewniał że jest jakiś problem z allegro dzisiaj i że mam poczekać  3 minuty i spróbować ponownie. Pomyślałam że może faktycznie to problem z aplikacją bo zdarzają się takie ale problem nie ustawał w końcu napisał że może powinnam wpisać i przejść do aplikacji banku poczekać na potwierdzenie bo to może kwestia opuźnienia w potwiedzeniu, zrobiłam jak mówił i płatność przeszła ale jak weszłam na allegro lokalnie to płatność dalej się ładowała a sprawdzając zamówienia nie było tam żadnej transakcji tak jakbym nigdy nic nie kupiła i nie zapłaciła a płatność którą przeszła nie jest oznaczona jako płatność w Internecie tylko jako wypłata z banku w Łodzi a ja mieszkam w okolicy Gdańska. Fakt brzmi to bardzo podejrzanie ale w tamtym momencie nie miałam takich myśli ponieważ wszystko wyglądało legalnie.  a tu link który mi przesłał

https://allegrolokalnie.wynik301.pl/oferta/295968c7-0c30-4beb-ba6a-33d993864190

mam jeszcze screeny rozmowy z nim na **piiip** jeśli będą koniczne mogę podać 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Client:102040970
#7 Wielbiciel#

A w dodatku po udanej płatności oszust usunął konto na **piiip** i nie ma jak się z nim skontaktować 

oznacz moderatorów

az1rael
#21 Demiurg#

kasy nie odzyskasz to było lipne konto i strona udająca allegro zgłoś na policji oszustwo art 286kk

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie odzyskasz kasy, nikt nie odzyskał jak go tak oszukali, Kupuj na Allegro  a nie poza.

oznacz moderatorów