anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać pieniadze za towar , który nie otrzymałam ?

bgdan1
#7 Wielbiciel#

Zakupiłam kilka towarów u jednego sprzedawcy, wybrałam płatność przelewem , zrobiłam rzut ekranu z danymi do przelewu plus potwierdzenie wpłaty pieniędzy ze strony banku. Płatność została dokonana tego samego dnia co zakup. Gdy po kilku dniach nie zmienił się status przesyłki napisałam wiadomość do sprzedawcy czy otrzymał mój przelew, odpisała , że tak . Kiedy to przez kolejne dni nie doszła do mnie przesyłka po raz kolejny napisałam do sprzedawcy kiedy otrzymam swój towar, na co on mi odpisał , że żadnego przelewu odemnie nie otrzymał i zakup został anulowany . Dodał również , iz pisząc do mnie , że ma mój przelew pomylił mnie z innym kupującym , który zrobił identyczne zakupy co ja . Wysłałam mu screen z danymi do przelewu ze strony allegro plus potwierdzenie przelewu , na co on , że nigdzie nie ma mojego przelewu , że sprawę zgłosił do allegro i oni będą się ze mną kontaktować , niestety do tego czasu to się nie stało . Straciłam pieniądze i na dodatek nie otrzymam towaru , na którym bardzo mi zależało. Sprzedający nie ma sobie nic do zarzucenia, pisze żebym pisała do allegro by odzyskać pieniądze  . Dodam również iz nie ma mowy o tym żebym pomyliła numer konta, cyfrę, czy coś w tym rodzaju bo sprawdzałam i wszystko się zgadza .
Czy ktoś się z czymś takim spotkał ? Czy jest szansa na to że ktoś włamał mi się na konto na allegro , gdyż to jest już druga identyczna sytuacja , że robię przelew na podany numer konta w trakcie zakupu a pieniądze nie dochodzą , albo dochodzą ale na inne konto oszustów ? Czy jest możliwość odzyskania pieniędzy ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@bgdan1 Cześć. 🙂 Podaj proszę numer zamówienia, o które chodzi. Z pewnością wszystko się wyjaśni. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

bgdan1
#7 Wielbiciel#
 

Numer zamówienia

889e1960-ad68-11ed-9d49-71cb10aee453
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Z przelewami tradycyjnymi są czasem problemy, ale skoro nie pomyliłaś i operator płatności się z tobą nie kontaktował to sprzedajacy powinien otrzymać środki.

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@bgdan1 sprawdziłam to i sprzedający ma rację. Płatność w tym zamówieniu nie powiodła się i zostało ono anulowane, środki wrócą na Twoje konto (jeśli przelew był wykonany bezpośrednio z konta) jeśli zlecenie złożyłeś w banku lub na poczcie, operator płatności skontaktuje się z Tobą prosząc o dane do zwrotu. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów