anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak odzyskać skradzione pieniądze na koncie Allegro?

Client:103757567
#1 Nowicjusz#

14.12.2021 roku, we wtorek,zostało wykonanych na moim koncie 8 transakcji , w sumie za 1120 zł,

W dzisiejszą noc (ok.2 rano) przypomniałam sobie, że muszę wykonać jeden przelew i zauważyłam na moim koncie bankowym dziwne zakupy, przez ostatnie 2 lata, może więcej nie używałam Allegro.

Kartę od razu zastrzegłam i zmniejszyłam limity dzienne.

Ale kasa została zaksięgowana przez mój bank.

Czy można jakoś te pieniądze odzyskać?

Dodam, że nie pamiętam ani loginu ani hasła na moje stare konto.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

@Client:103757567 Możesz napisać do sprzedawców, aby nie wysłali towaru. Jeśli już wysłali, to niestety Twoja strata. NIGDY nie podpinaj żadnych kart do konta Allegro. 

https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/karta-platnicza-apple-pay-google-pay/jak-usunac-zapisana-kar...

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

2 lata nie używasz konta Allegro i masz podpiętą kartę płatniczą? a wiesz że niektóre płatności płacą się automatycznie?możesz pisać do sprzedających, jak wiesz od kogo były zakupy!😔

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

LEW433 cyt. ,,Dodam, że nie pamiętam ani loginu ani hasła na moje stare konto. ,,

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

😎Zasuwać na Policję!🤔

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:103757567 bardzo mi przykro z powodu tej sytuacji. Zabezpieczyliśmy to konto, a ja poprosiłam odpowiedni zespół o kontakt e-mailowy z Tobą i wyjaśnienie co teraz należy zrobić. Bardzo proszę poczekaj na naszą wiadomość. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów