anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ograniczyć liczbę powiadomień ze strony allegro i jego partnerów?

kapelek
#1 Nowicjusz#

Liczba powiadomień po zakupie na platformie allegro jest przesadnie duża i nie wiem jak je ograniczyć! Przed chwilą wysłałem do 3 sklepów wiadomość na platformie prośba o umieszczenie w panelu faktury za zakupy - po każdej wiadomości wpisanej w panelu allegro dostałem kopię na maila i odpowiedź od każdego ze sklepów z automatu "dostaliśmy Twoją wiadomość, skontaktujemy się wkrótce" - razem 6 maili. 

Zgłosiłem 2 zwroty na platformie - 2 maile i 2 smsy.

W zeszłym tygodniu dokonałem 4 transakcji - komunikacja mailowa ze strony allegro, sklepu i kuriera, że: transakcja rozpoczęta, płatność pobrana, potwierdzenie pobrania kasy, środki przekazane do sprzedawcy, sprzedawca potwierdza że otrzymał paczkę, sprzedawca rozpoczyna przygotowywać zamówienie, zamówienie spakowane, kurier wezwany, kurier otrzymał paczkę, paczka dotarła do magazynu, może chcesz przekierować ją do punktu, kurier dzisiaj przyjedzie, kurier dzisiaj przyjechał, kurier dał nam informacje ze paczka oceniona, oceń transakcje. 
I to równolegle maile, powiadomienia w aplikacji i smsy. Ile można? po co mi to wszystko wiedzieć? jak jest problem z przesyłką to powinienem dostać powiadomienie a jak wszystko idzie w porządku to status mogę podejrzeć na żądanie w aplikacji. 

W ustawieniach wszystko co można było odznaczone.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

Client:44052296
#21 Demiurg#

@kapelek nie da się. Ustaw filtry/regułę na koncie poczty niech od razu usuwa 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ustawisz żeby nie przychodziły wybrane,

LEW433_0-1720118021865.png

https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia

oznacz moderatorów