anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć kilka zakupów z jedno zamówienie w nowej wersji zakładki?

MAMY ROZWIĄZANIE!
vivadvd
#7 Wielbiciel#

Witam

Może ktoś podpowie jak połączyć kilka zakupów od jednego sprzedawcy by to opłacić jednorazowo by poszło w jednej przesyłce?

Kupiłem w przeciągu kilku dni kilka pozycji od jednego sprzedawcy. Po zmianie allegro...niby na lepsze...nie mogę teraz połączyć tych zakupów w jedno tylko muszę opłacać po jednym bo system nie pokazuje mi,że mogę inaczej...jak sobie z tym poradzić?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11
xyz96
#21 Demiurg#

W zakładce Moje zakupy zaznaczasz po lewej stronie właściwe przedmioty i na samym dole klikasz Zapłać.

oznacz moderatorów
vivadvd
#7 Wielbiciel#

Tak było kiedyś...na chwilę obecną po zmianach jak zaznaczam dwie...trzy pozycje czy więcej przycisk OPŁAĆ jest nieaktywny...jedynie przycisk ukryj działa

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Kliknij tam sobie na górze "nieopłacone" i spróbuj ponownie. Jeśli to nie pomoże, wyczyść, zmień przeglądarkę.

oznacz moderatorów
vivadvd
#7 Wielbiciel#

Próbowałem tak...do nie dawna można było wybrać nową albo starą wersję wyglądu i w starej działo tak jak powinno...po zmianie na lepsze nie da się...to jest allegro.20 lat tu kupuję i po 20 latach nie można sobie poradzić z prostymi zakupami...szok

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivadvd czy możesz przesłać zrzut ekranu, na którym widoczne są zaznaczone przez Ciebie produkty i wyszarzony przycisk "opłać"? Powinieneś mieć możliwość opłacenia zakupów w zakładce Kupione, pomogę to wyjaśnić!  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@la_nika Nie da się, niestety.😁

oznacz moderatorów
vivadvd
#7 Wielbiciel#

Screenshot_2021-04-29 Allegro Moje Allegro.png

oznacz moderatorów
vivadvd
#7 Wielbiciel#

Nie wiem czy widać...zaznaczone 3 - opłać nie działa...ukryj działa

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivadvd dziękuję za zrzut! Płatność ma status "rozpoczęta" i to powoduje problem z połączeniem zakupów. Najpierw powinieneś anulować rozpoczętą płatność następnie zaznaczyć nieopłacone zakupy i wtedy przycisk "opłać" powinien działać. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
vivadvd
#7 Wielbiciel#

Zadziałało Moniko...nie robiłem tego bo anulując płatność myślałem,ze anuluje się całkowicie...dziękuję...i Pozdrawiam życząc miłego wieczoru

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@vivadvd super! Bardzo się cieszę, że udało Ci się opłacić zakupy tak jak chciałeś 🙂 Pozdrawiam i miłego wieczoru! 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów