anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak połączyć zakupy z koszyka i kupionych do jednej przesyłki

iza_m5
#7 Wielbiciel#

Witam mam produkty wylicytowane w Kupionych i oferty w kaszyku, jak je zaznaczyć i razem opłacić żeby zostały wysłane jedną przesyłka ?

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

xyz96
#21 Demiurg#

Kup produkty z koszyka wciskając Kupuję i płacę. Wybierz szybkie przelew, ale po przekierowaniu do banku nie płać. Następnie wejdź w zakładkę Kupione, anuluj rozpoczętą płatność, potem zaznacz produkty z Kup teraz i licytacji i kliknij Płacę.

oznacz moderatorów

AnnaZet1
#7 Wielbiciel#

Jestem Smart, Mam taką sytuację, zakup z licytacji za 37 zł. Chce dołożyć zakup z koszyka za 25, jak to zrobić dla zakupu Smart? I nie mówcie ze kupić i anulować bo wtedy naliczy się koszt przesyłki....

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Screenshot_2020-11-17 Odp Zakupy smart się nie sumują .png

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@AnnaZet1 Jak zrobisz dokładnie tak, jak radzi @LEW433 , to nic się nie naliczy. Będziesz mieć zakupy w zakładce Kupione, zaptaszkujesz je i klikniesz Zapłać.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 To nie lew radzi. On po prostu żywcem skopiował post moderatorki, cudzysłów mógł choć zastosować.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@xyz96 Załóż sobie własne forum, nie jesteś tu właścicielem ani zarządcą, nie pouczaj innych, nie masz tu żadnego prawa, jesteś xyx czyli końcem..... Oczywiście, że jak to robić pokazała moderatora i cóż w tym złego, ma pomóc i pomaga.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Czym jestem? Końcem czego? Ty mi wydajesz dyspozycje?? Nadużywasz cudzysłowu nagminnie i bezzasadnie, błędnie, w bardzo wielu postach, a tu nagle zapomniałeś? Twój post zaraz zostanie wymoderowany - notorycznie naruszasz zasady AG.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 Ale co to komu przeszkadza? Ważne, że znalazł i wkleił. Pomógł? Owszem 🙂

Nikt z nas wszystkiego nie wie, ale wiemy gdzie szukać, żeby odpowiedzieć pytającemu. Sama czasem wklejam skopiowane z Pomocy.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@WREDZIA-W1 Ale to nie on "radzi', jak napisałaś, to radzi moderatorka. Wiesz jak tu kiedyś na mnie naskoczono, zaatakowano mnie wręcz, gdy zdarzyło mi się ze dwa razy wkleić cudzy tekst zaczerpnięty z forum? Nieistotne było, że został przeze mnie napisany kursywą, aby zaznaczyć cytat. Cudzysłów miał być!!. Jaka to hańba dla mnie niby była!! Ile krzyku było, ile tłumaczeń!! Co to komu przeszkadzało??

Lew by w życiu takiego zdania nie zbudował 🙂

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@xyz96 A mnie toto loto 🙂

Ula

Ula
oznacz moderatorów

AnnaZet1
#7 Wielbiciel#

Dziękuję za pomoc, ale to nie rozwiązuje mojego problemu, moderator proponuje zakup na warunkach Smart czyli powyżej 40 zł! a ja chce kupić za 25 zł, wtedy nie obowiązuje smart i doliczy się koszt przesyłki - nawet jak anuluję płatność to dalej mam doliczony koszt przesyłki - a właśnie tego kosztu chcę uniknąć w ramach Smart.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AnnaZet1 Ty chcesz mieć darmową dostawę przy zakupie za 25 zł?? Tak się nie da, prawidłowo, że nalicza Ci koszty wysyłki. Smart jest od 40 zł.

oznacz moderatorów

AnnaZet1
#7 Wielbiciel#

Coś mi umknęło, z licytacji mam za 37 zł i chcę dokupić za 25 zł, i to jest Smart bo suma zakupów wynosi 62zł.

Ale skontaktowałam się na czacie z Allegro i sposób jest taki:

-  towar wylicytowany za 37 zł znajduje się już w Kupionych

- należy tam dołożyć towar za 25 zł, czyli kupić wraz z kosztem transportu 7 zł i przerwać transakcje w trakcie płatności (czyli nie zapłacić), towar po około 5 min będzie w Kupionych i będzie miał status "płatność anulowana"

- należy w Kupionych zaznaczyć ptaszkiem obydwa zakupy i dać opcję : "ponów płatność"

- otworzy się ponownie formularz dostawy i tam należy wybrać sposób dostawy ale już działa Smart i koszt dostawy jest zerowy

PROSTE nie!!!

POWODZENIA!

 

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@AnnaZet1 Proste i było to już wyjaśnione w poście wyżej z 4 maja;

Kup produkty z koszyka wciskając Kupuję i płacę. Wybierz szybkie przelew, ale po przekierowaniu do banku nie płać. Następnie wejdź w zakładkę Kupione, anuluj rozpoczętą płatność, potem zaznacz produkty z Kup teraz i licytacji i kliknij Płacę.

Wystarczyło przeczytać.

oznacz moderatorów