anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak przywrócić usuniętą ocenę produktową?

MAMY ROZWIĄZANIE!
dysmorfofob
#8 Zapaleniec#

Właśnie poleciała mi kolejna ocena produktu. Jak zwykle przyczyna taka sama: "Twoja opinia została usunięta, ponieważ dotyczy transakcji, a nie samego produktu."

Całość opinii (pozytywnej - 4 gwiazdki): "Plusik dla producenta, że zawartość pojemnika jest dodatkowo w dość grubym plastykowym worku. Zwiększa to szanse produktu na przetrwanie dostawy."

Mowa o sypkim nawozie w plastykowej skrzynce, który jest w niej dodatkowo w worku. Część producentów sypie bezpośrednio i każde uszkodzenie opakowania kończy się wysypaniem lub zawilgoceniem i zlepieniem granulatu. Wtedy produkt do śmieci.

Umie ktoś wskazać gdzie tu jest opinia o dostawie!?

Poprzednio usunęli mi opinię (też 4 gwiazdki), bo śmiałem napisać, że jeden z wkładów (w ziobrczym opakowaniu) do elektrofumigatora miał wadę fabryczną. Okazuje się, że wada produktu to... problem sprzedaży a nie produktu. Wg konsultanta (na chacie allegrowym) wynika to z tego, że "produkt pakuje sprzedawca a nie producent". Wg Allegro sprzedawca siedzi w fabryce i pakuje produkty zjeżdżające z linii produkcyjnej! 

 

Czy znacie jakieś metody walki z taką patologią stosowania regulaminu (ja tak to odbieram)? Czy zwyczajnie nie bawicie się w uzasadnianie wystawianych ocen produktów? 

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9
LEW433
#21 Demiurg#

Słowo dostawa, może być kluczem. Opisz tylko produkt.🤔

oznacz moderatorów
Client:94057046
#14 Krzewiciel#

Pewnie kasują po słowach-klucz. Dzień jak co dzień w Allegro. Tutaj wiele rzeczy jest bez sensu.

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@dysmorfofob Cześć. 🙂 Opinia do zamówienia numer 4041ac52-1d48-11ed-a24d-091711258204 została usunięta przez automat. Przywróciłam widoczność tej opinii. Przepraszam Cię za niedogodności i dziękuję za zgłoszenie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
dysmorfofob
#8 Zapaleniec#

Dziękuję!

oznacz moderatorów
Client:50051515
#2 Obserwator#

Prosiłbym o usunięcie oceny produktu 

oznacz moderatorów
mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:50051515, o którą ocenę chodzi? 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów
Client:50051515
#2 Obserwator#

O ocenę ostatniego mojego produktu 

oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@dysmorfofob  Nie wytłumaczysz tego, zbyt trudne.  Automat (bot)  obsługujący korespondencję ma zapisane że paczkę do wysyłki pakuje sprzedawca i żadne tłumaczenia tego nie zmienią. W fabryce nie pakują lecz produkują, z taśmy wyskakują gotowe wyroby.

Ale po co w ogóle bawisz się w ocenianie. Przecież to sensu nie ma, zawsze pozostają tylko oceny najlepsze zachwalające, a oceny krytyczne jakoś giną w tłoku.

oznacz moderatorów
dysmorfofob
#8 Zapaleniec#

Oceny można posortować zaczynająć od najniższych. Ewentualnie można czytać te obszerne - komuś się chciało rozpisać, więc jest zachwycony produktem lub wręcz zupełnie odwrotnie :] Podobnie jak w przypadku ocen sprzedawców. Nie zwracam uwagi na pozytywy (od razu ukrywam) tylko na negatywy (te czytam, szczególnie jeśli uzasadnienie sie powtarza) i ich wzajemny ilościowy stosunek.

 

Jednak faktycznie do ocen produktów mam już awersję. Ograniczę się do klikania w gwiazdki, zamiast bawić się w gierki słowne z botami.

oznacz moderatorów