anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak przywrócić zakupy z dnia 5 maja 2021, które ukryłem oraz jak je anulować w całości?

lew26
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

xyz96
#21 Demiurg#

O przywrócenie poproś na czacie Allegro tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=e9a08961-adcb-41a5-8cd9-142dd478e1fc

Anuluje się tak;

Sprawdź, czy jest dostępna ta metoda;

 

  1. Wejdź w zakładkę Kupione, przy właściwym produkcie kliknij Szczegóły, potem w pozycji „anulowanie zakupu” kliknij Anuluj Zakup, wybierz powód anulowania i ponownie kliknij Anuluj zakup.

 

Jeśli nie ma takiej opcji;

 

  1. Wejdź w Kupione, przy właściwym przedmiocie kliknij „Szczegóły”, potem na dole „Zwróć całość lub część zakupu”, następnie zaznacz przedmiot i wskaż jeden z powodów, najlepiej zaznacz „Bez podania przyczyny”, wpisz numer konta i na koniec zatwierdź zwrot. 

 

  1. Możesz też wysłać sprzedającemu mailem oświadczenie o odstąpieniu od umowy, czyli krótkie pismo z datą zakupu, numerem oferty, nazwą przedmiotu, swoimi danymi osobowymi, informacją o rezygnacji z zakupu oraz numerem konta do zwrotu wpłaty.

Wszystkie trzy metody są tak samo ważne.

oznacz moderatorów

lew26
#7 Wielbiciel#

Moje zakupy a nie kupione chyba niestety nie da się tak anulować bo ta zakładka jest nieaktywne ponieważ jeszcze nie opłaciłem. I jest takie w stanie pośrednim między koszykiem a kupionymi.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@lew26 Tak, Moje zakupy. Jeśli nie płaciłeś, masz wyżej podaną trzecią możliwość - wyślij rezygnację mailem, to też będzie anulowanie, odstąpienie od umowy. Skoro nie płaciłeś, nie podajesz numeru konta. To nie jest tak, że anulować możesz tylko na stronie Allegro.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lew26 Każda forma jest dobra masz jeszcze "centrum wiadomości", wyślij wiadomość sprzedającemu.Screenshot_2020-11-16 Allegro pl - Więcej niż aukcje Najlepsze oferty na największej platformie handlowej .png

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@lew26  @nat_not @la_nika @mr_oma zakupy.😁

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@lew26 Przywróciłam zakupy do Twojej zakładki.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów