anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak rozwiązać sprawe?

reniek1988
#7 Wielbiciel#

Kupiłam szafkę wszystko z szaflą ok. Przy dostawie firmowym samochodem rozlało się bardzo dużo oleju na kostkę (mam zdjecia). Kierowca mówił że mają taki problem i zgłaszał szefowi ale nic z tym nie robił. Rozmawiałam z Panią o tym i wysłałam zdjecia obiecała załatwić sprawe ale od miesiąca brak odzewu. Za szafkę zapłaciłam przelewem.

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

kostas11
#21 Demiurg#

@reniek1988 straż miejska, lub bez poproś o numer i z polisy OC auta, pewnie weźmiesz firmę, wystawią rachunek za czyszczenie i ubezpieczyciel Ci odda 😄 co ma do tego że za szafkę płaciłeś przelewem ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Należało od razu spisać gościa.

oznacz moderatorów

milka1234567890
#17 Koryfeusz#

A firma ?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@reniek1988 W zasadzie jak to była dostawa autem firmowym z zakupu na Allegro i masz zdjęcia (dowody) poproś Allegro o pomoc, otwórz mu dyskusję, opisz tam problem i z pewnością gość zareaguje.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Jakim firmowym samochodem? Z jaką panią rozmawiałaś? Co masz na potwierdzenie tego zgłoszenia??

oznacz moderatorów

_Likos_
#21 Demiurg#

Nawet podczas kontroli drogowej za stan techniczny pojazdu ODPOWIADA KIEROWCA

Zakup, dostawa , czy od firmy czy nie to wszystko moim zdaniem nie ma tu kompletnie znaczenia.

Należało od razu wezwać straż miejska lub policje albo dogadać sie z kierowca i brać od kierowcy kase za czyszczenie kostki a reszte z szefem to już mógł sobie kierowca wyjaśniać

 

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Też uważam że to nie jest sprawa która dotyka Allegro dlatego jestem zdziwiona że jakaś pani coś obiecała ale nie wiadomo kto to był i co miał zrobić. Nawet jeśli auto było oklejone allegro (a może to był DHL?) to nic nie zmienia. Allegro tu no jest strona 

oznacz moderatorów