anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak się ma "brak zwrotu" to Allegro Protect?

kuzmirek
#1 Nowicjusz#

Chciałam kupić sukienkę. W warunkach zwrotu zamieszczono informacje "Brak zwrotu" i jednocześnie "Allegro Protect". Czy to oznacza, że istnieje możliwość zwrotu towaru z udziałem Allegro jeżeli sukienka nie będzie spełniała oczekiwań, w tym będzie za mała/za duża?

 

 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

komis-bell
#21 Demiurg#

Pokaż link do oferty.
Jeśli to będzie zakup od osoby prywatnej to zwrot jest możliwy tylko za zgodą sprzedającego. 

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@kuzmirek  Można kupić i jest możliwość zwrotu, ale to wyższa szkoła jazdy.

Trzeba kupić a następnie złożyć reklamację, na przykład że sukienka jest niezgodna z opisem, wymiary nie są zgodne z  z ofertą sprzedającego.  Czy uda się wywalczyć zwrot nie wiem nie próbowałem, ale z opisów tutaj dowiaduję się że najsprytniejsi mają zwrot pieniędzy z Allegro Protect i sukienkę też, bo sprzedający nie chce jej przyjąć.

ps. na rozmiarach sukienek się nie znam więc ewentualnych reklamacji że podany opis nie działa, nie przyjmuję.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@kuzmirek Nie i nie jest to to samo, brak zwrotu wynika najczęściej z prawa przysługującemu sprzedającemu, a Allegro Protect to forma rekompensaty od Allegro jeżeli coś pójdzie z zakupem nie tak, np: nie otrzymasz go. Ale żeby dostać rekompensatę z AP muszą zostać spełnione warunki.

oznacz moderatorów