anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak się zalogować na email allegro lub jak porozmawiać z człowiekiem konsultantem

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Kilka dni temu  zaistniała dziwna sytuacja. Sprzedający z aukcji którą wygrałem wygenerował list przewozowy z błędnymi moimi danymi
nr telefonu zaczyna sie od 48 (zamiast jak czasem +48) co spowodowało ucięcie prawidłowego numeru o 2 cyfry z tyłu bo dopisały się 2 z przodu... a email kontaktowy wyświetliło mu jakiś KOSMICZNY email allegro taki jak  kf0oonboc+69b179e4@allegromail.pl na który poszły wszystkie inne dane do odbioru paczki. Jutro mija termin odbioru paczki a inpost nie jest w stanie nic zrobić dopuki nie przetrawią zgłoszenia od WYSYŁAJĄCEGO który email wysłał dziś pod wieczór.

Ale tak na prawdę Cyrk zaczyna się dopiero DZIŚ
Teraz jakakiekolwiek zamówienie które dokonuję poprzez zakupy,  potwierdzenie wysyła na ten **piiip**o...y  KOSMICZNY email na który nie jestem w stanie się zalogować .. bo ani nie wiem gdzie ... ani nie wiam jak ... ani nawet nie mam HASŁA ... a żeby cokolwiek zrobić chcę się porozumieć z KIMŚ kto COŚ ZROBI a nie jak te je.... automaty odeślą do strony POMOC gdzie tam ch..a można znaleźć  
Prosze o POMOC albo link lub numer gdzie można zgłaszać takie CUDA ... Bo brak możliwośco KONSULTACJI Z CZŁOWIEKIEM w takiej wielkiej firmie jak ALLEGRO .. .to czyska KPINA

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

w tym 1 przypadku o który mi najbardziej zależy to nie. Jest to laptop na który czekam  . W zakłądce kupione nie widzę żadnego numeru tak jakby go nie było. Stąd info że czeka na nadanie. Dostałem zdjęcie paczki z numerem z etykiety dzwoniąc do sprzedawcy zaniepokojony przeciąganiem się wysyłki. Ten numer sprawdziłem w aplikacji i tam on jest jako do odbioru do jutra . W pozostałych przypadkach paczki mają status "w drodze" mimo że 2 z nich także już są w paczkomacie 

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Nazgulion to tylko doradca może Ci pomóc, bo coś tu jest wyjątkowo namieszane. Kontaktowałeś się już? Może da się to jeszcze odkręcić.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Tak . Dziękuję . Znaczy nie do końca jeśli chodzi o kontakt  bo zamówiłem rozmowę gdyż juz było za późno, ale można powiedzieć że jakiś kontakt będzie nawiązany .. lecz i tak paczka wróci .... pytanie ile jeszcze ... dokonuję napraw sprzętów ... a w tym przypadku już mi się o tydzień opóźni to co mam na blacie .... jest to bardzo ale to bardzo frustrujące bo sie wszystko sypie o taką **piiip**ołe 

oznacz moderatorów

pecela
#16 Inspirator#

@Nazgulion

Nie masz czasem zainstalowanej apki Inpostu? Wtedy kod odbioru masz tylko w apce, nie jest wysyłany email, ani SMS. 

 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Email jest maskowany przez allegro. Czasem zdarza się z tym błąd i wtedy maile nie dochodzą na pocztę mailową. Jednak przez centrum wiadomości dojdą normalnie. I tak niech pisze sprzedawca jeśli z poczty mu nie dochodzą. Nie wiem jak w takim przypadku z kurierem ale na to klienci mi się nie skarżyli to możliwe, że panowie mają rację i kurier dostanie dobry mail. W razie czego w centrum wiadomości allegro powinieneś mieć kod do odbioru oraz w smsie, w zakładce moje zakupy chyba też jest jak mnie pamięć nie myli.

Teraz kłopoty z dostawą to inna kwestia. Czy paczka przypadkiem nie była wysłana allegro one lub allegro one box? To najbardziej nie pewna metoda dostawy i cuda i wianki się tam odstawiają. I tu to już radzę nękać allegro ile wejdzie. Zmuszają firmy do włączania tego, bez tego nie ma paczek smart. A potem wypierają się odpowiedzialności pod słynnym hasłem "klient ma prawo do subiektywnej opinii". Działają tym na szkodę zarówno kupujących jak i sprzedających, a do tego powodują między nimi nie potrzebne spiny. Nikt tej metody nie chciał włączać dopóki przymusu nie zrobili. I Twój opis niestety do niej pasuje, innym rzadko się takie akcje zdarzają.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

No dla mnie to jest pierwsza taka sytuaja,  a ostatnio z allegro korzystam niczym nałogowo od 5 do 10 paczek w tygodniu . Wiem że to nie jest nic wielkiego dla coponiektórych gdzie robią ludzie i po 30-50 paczek  .. ale jeśli patrzeć na przestrzeni lat moge powiedzieć że zamawiałem setki paczek  ... to to jest piersza taka akcja 

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#17 Koryfeusz#

Zdarza się każdemu przewoźnikowi. Po prostu u większości jest to sporadyczne. U ona częste. Chociaż też idzie regionem i w  niektórych miastach ludzie nie narzekają. W innych sprzedający czekają po kilka dni aż kurier łaskawie odbierze paczki z dostawą na jutro. A potem te paczki jeszcze potrafią wsiąknąć na kilka dni w jakiejś sortowni... Ostatnio coraz częściej nawet piszą, że na dobre. Do tego nie dawno dołożyli obsługiwanych kodów bez poprawy działania, więc...

 

oznacz moderatorów