anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak się zalogować na email allegro lub jak porozmawiać z człowiekiem konsultantem

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Kilka dni temu  zaistniała dziwna sytuacja. Sprzedający z aukcji którą wygrałem wygenerował list przewozowy z błędnymi moimi danymi
nr telefonu zaczyna sie od 48 (zamiast jak czasem +48) co spowodowało ucięcie prawidłowego numeru o 2 cyfry z tyłu bo dopisały się 2 z przodu... a email kontaktowy wyświetliło mu jakiś KOSMICZNY email allegro taki jak  kf0oonboc+69b179e4@allegromail.pl na który poszły wszystkie inne dane do odbioru paczki. Jutro mija termin odbioru paczki a inpost nie jest w stanie nic zrobić dopuki nie przetrawią zgłoszenia od WYSYŁAJĄCEGO który email wysłał dziś pod wieczór.

Ale tak na prawdę Cyrk zaczyna się dopiero DZIŚ
Teraz jakakiekolwiek zamówienie które dokonuję poprzez zakupy,  potwierdzenie wysyła na ten **piiip**o...y  KOSMICZNY email na który nie jestem w stanie się zalogować .. bo ani nie wiem gdzie ... ani nie wiam jak ... ani nawet nie mam HASŁA ... a żeby cokolwiek zrobić chcę się porozumieć z KIMŚ kto COŚ ZROBI a nie jak te je.... automaty odeślą do strony POMOC gdzie tam ch..a można znaleźć  
Prosze o POMOC albo link lub numer gdzie można zgłaszać takie CUDA ... Bo brak możliwośco KONSULTACJI Z CZŁOWIEKIEM w takiej wielkiej firmie jak ALLEGRO .. .to czyska KPINA

oznacz moderatorów
26 ODPOWIEDZI 26

Syla270985
#12 Orędownik#

@Nazgulion wejdź na https://allegro.pl/pomoc/kontakt

następnie wybierz co tam trzeba, zaznacz sposób kontaktu czat bot Alinę, opisz dokładnie o co chodzi. Po odpisaniu przez Alinę, poproś o doradcę, włączy się człowiek. Adres mailowy allegrowy masz przypisany do konta na które się logujesz, wiadomości z tego adresu, masz w zakładce wiadomości.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

no własnie w tym kłopot że wszystko co idzie na ten email wcina i nie idzie tego wydobyć 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty nie wysyłasz bezpośredni na ten mail! Nie dostałeś a sprawdź SPAM.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Ja nie wysyłam ... kłopot w tym że korespondencja jest przesyłana na niego i nie przechodzi dalej .

Dostałem zrzuty ekranu od sprzedającego wysłane do mnie które do mnie nie dotarły 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ty naprawdę nie wiesz jak to działa, ale czytaj to co Ci piszemy- potrafisz?🤔

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Nazgulion Wszystkie powiadomienia dotyczące transakcji na Allegro są wysyłane na adres mailowy, na który zarejestrowane jest Twoje konto.

Natomiast sprzedający i kupujący nie otrzymują nawzajem swoich adresów w oryginalnej formie. Maskujemy je. Szczegóły znajdziesz tutaj.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bedzie mail o odbiorze, a zakup na Allegro Lokalne czy zwykłym?

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

na zwykłym jest to robione a najlepsze jest to że nie dostaje informacji żadnych na email mój główny , ani w emailach ani w spamie ani nigdzie 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Bo nie ma dostać, masz zakup na zwykłym Allegro tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

Bosz ... nie wiem jak mam to wytłumaczyć ... Sprzedający Dostał wygenerowaną etykietę do druku z inposta przez allegro . Zamiast MOICH DANYCH były te kosmiczne  z allegro ... inpost teraz tam wysyła kody do wydobycia paczki z paczkomatu ... a wszystkie wiadomości które pisze do mnie idą w eter ... coś się zje.... i nie wiemy jak to naprawić. A teraz każda paczka jaką zamawiam w danych do wysyłki zamiast mojego emaila ma wpisane to kf0oonboc+69b179e4@allegromail.pl ... i inpost powiadomienia o wysłaniu paczki jak i kod odbioro wysyła na to gów.. zirytowany jestem tym strasznie bo już 3 paczki wróciły do sprzedających a ja czekam jak głupi na następne ... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Nazgulion Bo nie czytasz co Ci piszemy! ten mail jest wygenerowany "celowo" przez Allegro żebyście się nie kontaktowali- rozumiesz to! Ty masz kontaktować się ze sprzedającym poprzez centrum wiadomości: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/dane-i-ustawienia-konta/centrum-wiadomosci-allegro-LvY8REV7o...

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

kutwa ... dalej sie nie rozumiemy ... drukowałeś kiedyś etykiete ? jak masz tam dane do kontaktu to masz tylko nr telefonu a z automatu ten allegrowy email wysyła info do inposta z twoim PRWDZIWYM EMAILEM by inpost wysyłał do ciebie powiadomienia wraz z kodem . A tu wyskakuje ten allegrowy email i JA NIE DOSTAJE NIC .. a na allegro przez to że sie ten email zapetlił nie ma nawet info o wysyłce tylko przypis że "Paczka czeka na nadanie "nie wiem jak to inaczej opisać .

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

Ten dziwny mail jest prawidłowy - allegro szyfruje wiadomości ale wszystkie normalnie docierają na skrzynkę 🙂

Sprawdź SPAM oraz upewnij się że sprawdzasz odpowiednią skrzynkę mailową przypisaną do Twojego konta allegro. 

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

ja rozumiem że jest to prawidłowy wygenerowany email przez allegro ... chodzi mi o fakt że tearaz nic nie mogę zrobić ... i przejrzałem już spam i wszystko na MOIM email ... nie pisał bym tu gdybym już wszystkiego nie prubował ... 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ale InPost to nie ma dla Ciebie znaczenia śledzić paczkę możesz w zakładce "Moje zakupy" tu: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/kupione

a kod odbioru będzie i tam.

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

ale tam go nie ma 

pisze mi że paczka czeka na nadanie  a ona już jest w paczkomacie 
Cos się zjebało i to bardzo w tym rzecz 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

I jej status się zmieni jak ja zabierze kurier, spokojnie!

oznacz moderatorów

Nazgulion
#8 Zapaleniec#

ech ... Jutro o 9 rano KOLEJNA paczka wróci do sprzedającego . To już będzie trzecia a ja jeszcze mam inne 2 do odbioru z dziś i jeszcze jedną co powinna przyjśc jutro ... a wiem to tylko dzięki temu że na aplikacji inpost numer paczki widzę .. ale nic poza tym 

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@Nazgulion skontaktuj się z doradcą na czacie w sposób jak opisałam wyżej. Zwłaszcza jak w zakupionych status paczki masz "czeka na nadanie", a twierdzisz, że jest już do odbioru w paczkomacie. Numer paczki jest taki sam w aplikacji jak w zakładce kupione? 

oznacz moderatorów