anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak spłacić limit odnawialny z innego banku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:42361017
#7 Wielbiciel#

Witam, mam takie pytanie. Mianowicie mam limit odnawialny w banku BNP, jednak sam korzystam z innego banku. Na stronie jak chcę spłacić limit, i wybieram opcję "płacę z innego banku" to bank, z którego korzystam nie widnieje w tej liście. Dlatego chciałbym się dowiedzieć czy może ktoś wie w jaki sposób mogę zrobić ten przelew? Zestawienia transakcji jeszcze nie dostałem, jednak chciałbym już spłacić część limitu. Jest to mój pierwszy zakup na raty dlatego nie do końca wiem o co w tym wszystkim chodzi. Dodam jeszcze, że numer konta do spłaty limitu jest podany w moim koncie na goOnline, jednak nie ma nigdzie informacji jaki dać np tytuł przelewu. 

Z góry dziękuję za odpowiedź. 

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
xyz96
#21 Demiurg#

Powinna tam być opcja "płacę przelewem tradycyjnym". Wybierasz tę opcję, otrzymujesz dane do przelewu, wchodzisz na stronę swojego banku i spłacasz ratę.

Jeśli nie ma tej opcji, a masz numer konta, robisz normalny przelew ze swojego banku. Tytuł przelewu nie ma dużego znaczenia - wpisz na przykład: Rata do umowy nr......... Możesz też podać numer raty.

oznacz moderatorów
Client:42361017
#7 Wielbiciel#

W sumie ma to sens, spróbuję zrobić tak jak mówisz. Dziękuję w takim razie za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Client:42361017 na stronie banku jest informacja, że korzystając z GOonline można dokonać spłaty również z innego banku, aby to zrobić po zalogowaniu trzeba wejść w zakładkę "Moje finanse" wybrać następnie "Limit Allegro" i "płacę z innego banku". Daj proszę znać czy się udało 🙂  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Client:42361017
#7 Wielbiciel#

Właśnie problem w tym, że klikając "płacę z innego banku" trzeba któryś bank z listy, i zapłacić online.  Jednak kolega wyżej miał rację i wystarczy numer rachunku do spłaty, ponieważ każdy limit ma swój osobny rachunek. Dlatego też tytuł przelewu nie ma zadnego znaczenia. 🙂

oznacz moderatorów