anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak szybko i prosto odróżnić oferty tylko na fakturę

lukusk
#9 Pomysłodawca#

Dobry wieczór, właśnie padłem ofiarą zakupu oferty tylko na fakturę jako osoba prywatna. Dostałem info od sprzedawcy, że zamówienie wstrzymane itd. Jak zwykle szukałem danego standardowego produktu w wyszukiwarce na stronie głównej i nie ukrywam nie skupiałem się na opisie w samej ofercie. Wielu kupujących kieruje się ceną i tu jest problem, oferty tylko na fakturę pojawiają się na początku wyszukiwania po wyborze w opcji filtru "najniższa cena". Kiedy wprowadzicie rozwiązanie, np. podświetlenie takich ofert innym kolorem dla zwykłych kupujących, tak aby szybko można było się zorientować jaka oferta jest dla klienta prywatnego?

Narobiliście zamieszania z wprowadzeniem ofert tylko dla firm na VAT i teraz to klient prywatny ma problem, gratulacje za to rozwiązanie.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

kostas11
#21 Demiurg#

@lukusk ale takie oferty wyświetlają się tylko jak masz konto firmowe w widoku biznes 🙂

Zrzut ekranu 2023-09-28 192338.png

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lukusk
#9 Pomysłodawca#

No to ciekawostka widzę, posiadam konto zwykłe, konta firmowego nie posiadam

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@lukusk mając konto prywatne to nie powinieneś mieć możliwości kupić w  ofert przeznaczonych dla kont biznes 🙂 chyba że sprzedawca przy wystawianiu nie zaznaczył:

Zrzut ekranu 2023-11-07 204952.png

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

lukusk
#9 Pomysłodawca#

Pomijając to, na końcu to kupujący ma problem, jak widać allegro nie zapewniło wystarczającego zabezpieczenia wprowadzając taką opcję

oznacz moderatorów

jomardyan
#9 Pomysłodawca#

Podaj link tego produktu 

oznacz moderatorów

lukusk
#9 Pomysłodawca#
oznacz moderatorów