anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

jak szybko odblokować konto

MateuszekPo
#3 Debiutant#

witam,

 

mam zawieszone konto i chciałbym jak najszybciej je odblokować. napisałem formularz ale nic się nie dzieje w tej sprawie .

pozdrawiam,

 

 

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MateuszekPo, widzę, że napisałeś do nas maila w tej sprawie. Najszybszym sposobem wyjaśnienia takiej sytuacji, jest kontynuowanie korespondencji mailowej. Wkrótce powinieneś otrzymać odpowiedź. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

dziekuje. jestem waszym klinetem od ponad 15 lat i chciałbym aby tak było dalej

oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

a nie mozna tego jakos przyspieszyc? chciałbym jeszcze dzisiaj dokonać zakupu...

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MateuszekPo, przypomnę się w Twojej sprawie. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MateuszekPo, widzę, że właśnie otrzymałeś odpowiedź.  

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

wyslalem ten formularz ale ciagle problem nie jest rozwiazany bo konto jest niekatywne. ciagle nie wiem jak moge je z powrotem aktywowac. prosze o wsparcie i dziekuje

oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

i cos sie dzieje juz w tej sprawie? przepraszam ze tak mecze ale mam bardzo pilny zakup (pampersy dla dziecka 🙂 ) i musze go dzisiaj zrealizowac:)

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MateuszekPo, niestety nie jestem osobą decyzyjną w kwestii zdjęcia nałożonych na konto ograniczeń. Zachęcam Cię do kontynuowania korespondencji mailowej. Mam nadzieję, że sprawę uda się sprawnie wyjaśnić. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

a chociaz poprosic o szybsza odpowiedz. ten formularz wysłałem prawie godzine temu. moze sie uda jeszcze dzisiaj zakonczyc te sprawe:)

oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

niestety nic to nie daje... napisalem i powolalem sie na numer sprawy i dostalem odpowiedz ze znowu mam zlozyc formularz i powolac sie na nastepny numer sprawy... tak to bedzie trwalo w nieskonczonosc....

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MateuszekPo, napisałeś do nas dwukrotnie w tej sprawie, stąd zdublowane prośby o wykonanie tej samej czynności. Proszę Cię o cierpliwość, niedługo otrzymasz odpowiedź. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

prosilem o napisanie jak mozna rozwiazac problem i odblokowac konto i niestety nie dostałem zadnej odpowiedzi w tej sprawie

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MateuszekPo, aby dać Ci odpowiedź na to pytanie, musimy mieć pewność, że udzielamy jej właściwej osobie. Stąd prośba o kontakt z Allegro po zalogowaniu do swojego konta.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MateuszekPo
#3 Debiutant#

no i tak zrobiłem. zalogowałem sie i oczekiwałem odpowiedzi a dostalem tylko punkt regulaminu bez zadnej odpowiedzi jak mozna to konto odblokować. a to na tym mi wlasnie najbardziej zalezalo

oznacz moderatorów