anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ubiegać się o zwrot, zakupu który był na aukcji a brak go w sklepie?

Elzbieta15_13
#7 Wielbiciel#

Witam zakupiłem wyświetlacz do telefonu na allegro, wpłaciłem pieniądze przelewem na konto sklepu, po czym dostałem meil że paczka w realizacji, po czym sklep napisał że jednak nie mają mojego wyswietlacza i proszą o numer konta, aukcja zniknęła, wysłałem numer konta, obiecywali do końca tygodnia zrobić przelew, jest sobota i cisza, ten sklep nie cieszy sie dobrą opinią o czym dowiedziałem się po fakcie, jak odzyskać pieniądze i gdzie zgłosić sprzedaż rzeczy których nie posiadają na sklepie ?? Telefonów nie odbierają ludzie piszą, że czasem trzeba jechać osobiście, bo telefonicznie raczej sie nie dogada, co robić w takiej sytuacji?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

biosorcerer
#15 Entuzjasta#

Nie jestem zwolennikiem zakładania dyskusji, ale w tym przypadku jednak trzeba. Wedż w Twoje zakupy na Allegro, znajdź kupiony towar, rozwiń SZCZEGÓŁY ZAKUPU i wybierz ZGŁOŚ PROBLEM Z ZAKUPEM.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

W weekend przelewy nie idą, ale jak masz wątpliwości że nie zwrócą Ci środków to : https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa

oznacz moderatorów

Elzbieta15_13
#7 Wielbiciel#

Aktualizacja: Jednak sklep po moim telefonie zdecydował się wysłać przelew, temat można zamknąć Dziękuje za odpowiedzi! 

oznacz moderatorów