anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ukryć zakup? Łącznie z powiadomieniami

billy261
#7 Wielbiciel#

Moja małżonka ma na swoim telefonie aplikację allegro zalogowaną na moje konto. Natomiast wiadomości z allegro przychodzą na mojego prywatnego e-mail-a.

Czy jest szansa Aby ukryć zakupy na stronie i w aplikacji allegro jak również powiadomienia, aby nikt postronny o tym się nie dowiedział. Nie chcę aby małżonka wiedziała co jej kupuję na urodziny.

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

Knowhere
#21 Demiurg#

@billy261 Nie można po prostu założyć drugiego konta na innego mejla?
Nigdy nigdy nie zrozumiem tego fenomenu dzielenia się kontami i hasłami...

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

Knowhere
#21 Demiurg#

PS Niektóre powiadomienia (o zakupie, o przesyłce) są obligatoryjne i nie da się wyłączyć ich wysyłania na mejla, ale można spróbować wyłączyć je dla apki tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/powiadomienia w zakładce "dla kupującego".

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@billy261 powiadomienia e-mail o zakupie i z informacjami o przesyłce nie można wyłączyć, ale można je wyłączyć dla aplikacji. Zrobisz to w  zakładce, którą podesłał @Knowhere . Zakup możesz ukryć w zakładce kupione. Jeżeli więc adres e-mail jest Twoim prywatnym to, gdy wyłączysz pwiadomienie w aplikacji i ukryjesz zakup w zakładce kupione, nispodzianka powinna się udać 🙂
Dla 100% powodzenia planu możesz rozważyć założenie nowego konta z innym adresem e-mail. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

Bytom_Trade
#10 Popularyzator#

Nie przesadzajmy 🙂 jak chcesz małżonce jednorazowo kupić coś z allegro to możesz to zrobić z innego założonego na inny mail lub poprosić znajomego, ja tak robię 🙂

oznacz moderatorów

Dollfus
#1 Nowicjusz#

Może mają Smart wykupiony i nie chce płacić dodatkowo za przesyłkę 😊

oznacz moderatorów