anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić opinie i komentarze kupujących na aukcjach allegro

PabloTrade
#8 Zapaleniec#

Od pewnego czasu opinie negatywne i pozytywne są wymieszane razem u różnych sprzedających. Te same opinie produktu mają różni sprzedawcy na allegro. Czy jakaś aktualizacja zmieniła ustawienie mojego konta i trzeba coś zmienić aby było tak jak dawniej? Ponieważ dochodzi do takiego absurdu, że teraz nie wiadomo czy sprzedawca jest rzetelny, że sprzedaje to co wystawia, że wysyłka trafi w dobrym nie naruszonym stanie do kupującego, że jest odpowiednio zapakowana, że jakość towaru jest taka za jaką się płaci. Obecny system komentarzy ocen i opini do produktów, które się kupuje to jedna wielka karuzela wielkiej niewiadomej i jestem pełen obaw i rozsterek jak mam coś kupić na allegro. To co kiedyś było dla mnie przyjemnością teraz powoduje u mnie stres i bóle brzucha.

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

LEW433
#21 Demiurg#

Nie ustawisz, tak jest jeżeli różni sprzedajacy sprzedają ten sam produkt (w mniemaniu Allegro) to u wszystkich pojawia się ta sama opinia>totalny bałagan.☹️

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Tak jest z katalogiem Allegro, to bardzo dobrze widać na biżuterii sztucznej, podobny produkt, ale produkowany przez kilkunastu różnych producentów, wyświetla się jako jeden, bo na zdjęciu podobny. 

oznacz moderatorów