anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak ustawić wyszukiwanie przedmiotu u sprzedawcy którego juz mam w koszyku?

MAMY ROZWIĄZANIE!
aniia22
#8 Zapaleniec#

Do niedawna kiedy wyszukiwałam przedmiot, to u góry wyświetlały mi się propozycje od sprzedawców, od których juz coś w koszyku miałam, jak to ustawić z powrotem?

oznacz moderatorów
61 ODPOWIEDZI 61
Blacky_
#9 Pomysłodawca#

niestety dziś znowu nie działa, oferty nie są połączone a książek u sprzedawców z koszyka nie wyświetla

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Blacky_ dowiaduję się co się dzieje z tą opcją, dam znać, gdy otrzymam odpowiedź!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Blacky_ przykro mi, ale otrzymałam informację, że po przeprowadzonym eksperymencie, ta funkcja została usunięta. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
amrozowska
#8 Zapaleniec#

To fatalnie. Ta funkcja była świetna!

oznacz moderatorów
Blacky_
#9 Pomysłodawca#

To tam ktoś bardzo mądry musi takie decyzje podejmować, bo ta funkcja bardzo pomagała mi w kupowaniu i bez niej pewnie kupię mniej.

oznacz moderatorów
zeus115
#7 Wielbiciel#

Szkoda, to była bardzo przydatna funkcja. Czy wiadomo coś czy wróci ta funkcjonalność?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zeus115 przykro mi, ale nie mam informacji kiedy ani czy wróci. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Zenobianow
#1 Nowicjusz#

To proszę przekazać komuś u góry że usunięcie tej funkcji znacząco utrudnia korzystanie z allegro jeśli kupuje się dużo tanich rzeczy które oferują różni sprzedawcy. Gdy cena przedmiotu waha się od 1 do 5 PLN i chce się dobrać przedmioty do darmowej przesyłki u 3ch sprzedawców z tej samej kategorii, zakupy zamiast zająć 15 min zajmują 45min. Niby jest to filtrowanie u pojedynczego sprzedawcy ale w porównaniu do tamtej funkcji jest badziewne. 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Zenobianow @Blacky_ @zeus115 @amrozowska przekazałam Wasze uwagi do odpowiedniego zespołu. Jeśli dowiem się czegoś więcej w tej sprawie, dam znać!

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
00Jacek00
#1 Nowicjusz#

Przykład: w koszyku mam produkt od sprzedawcy ABC. Następnie szukam innych produktów i do ubiegłego tygodnia jeśli sprzedawca ABC miał to czego szukam za drugim razem, ta oferta wyświetlała mi się u góry. Do tego był komunikat o jednej przesyłce. Od kilku dni nie wyświetla się takie info. Czym to może być spowodowane? To było duże ułatwienie i oszczędność. 

oznacz moderatorów
pinsplash
#21 Demiurg#

@00Jacek00 Tak uważali użytkownicy. Ponieważ było to ludziom na rękę, Allegro to zlikwidowało. Nie ma. Jedyny sposób to w wyszukiwarce kliknąć "szukaj wielu".

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

A wszystko żeby ludziom żyło się łatwiej i dostatniej, oczywiście tym z Allegro. 😋

oznacz moderatorów
triodak
#3 Debiutant#

Opcja "Kup od sprzedawcy z twojego koszyka" była bardzo pożyteczna. Domyślam się że zniknęła bo wprowadzała dodatkowe obciążenie serwerów i co ważniejsze zbyt dobrze pozwalała taniej kupować co generowało mniejsze kwoty transakcji czyli mniejsze marże.

Czy można dodać jedną pozycję do głównego okna wyszukiwania? Tam gdzie wybieramy kategorię i można wybrać "sprzedawcy" lub "zakończone" chciałbym widzieć opcję "sprzedawcy z koszyka". Wtedy ręcznie bym mógł wyszukać tak jak usunięta funkcja to robiła automatycznie.

Zmniejszy to obciążenie serwerów podczas szukania. Większość użytkowników nadal będzie szukać tradycyjnie więc dużo na marzy nie stracicie. Proszę o przesłanie mojej propozycji do odpowiedniego działu.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@triodak oczywiście, mogę przekazać tę sugestię. Podpowiem, że możesz korzystać z opcji szukaj wielu i w ten sposób znaleźć sprzedającego, który ma wszystkie produkty, których szukasz. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@aniia22 @Zenobianow @zeus115 @Blacky_ @amrozowska chociaż rezygnujemy z funkcji opisanej w tym wątku to wciąż możecie łatwo odnajdować oferty tego samego sprzedającego, służy do tego multisearch
Wystarczy, że wpiszecie jakich przedmiotów potrzebujecie, a system podpowie sprzedających, którzy mają je wszystkie. 

la_nika_0-1664537583177.png

 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
Czaplicki-PL
#8 Zapaleniec#

Trafiłem tutaj mając ten sam problem i jestem również zasmucony, że funkcja zniknęła. Powyższe rozwiązanie jest ok szukając nowych przedmiotów, jednak np. szukając książki-książek, a mając w koszyku już ich kilka, trzeba 'ręcznie' przeglądać zasoby sprzedawców. Ta funkcja była szczególnie przydatna przy allegro smart, co więcej - ekologiczna - więcej zakupów - bo łatwiej, a mniej wysyłek. Liczę, że wróci ta funkcja. 

oznacz moderatorów
Blacky_
#9 Pomysłodawca#

Mam nadzieję, że jakaś osoba decyzyjna tam przemyśli swoje działania bo wycofanie tej funkcji nie ma żadnego sensu. Chyba, że działała w jakiś zły sposób, ale nie zauważyłem tego.

oznacz moderatorów
marta_k_5
#8 Zapaleniec#

To zupełnie co innego, do czegoś innego służy...

oznacz moderatorów
ArtDe
#7 Wielbiciel#

Tak trochę out of topic... Ale jeśli już przywołałaś multisearch, to dlaczego nie jest dostępna ta funkcja w aplikacji?... chyba że nie wiem jak ja znaleźć. A przy temacie sprzedawców, również nie można wyszukiwać po nazwie "przybliżonej" - nie pamiętając dokładnej nazwy sprzedawcy. Nie działa wyszukiwanie nazwy z gwiazdką czy innym znakiem i wystarczy pominąć lub pomylić jeden znak... I kicha. 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@ArtDe Wprowadzenie takiej funkcji w obu aplikacjach (iOS i Android) jest bardzo czasochłonne i kosztochłonne. Wciąż weryfikujemy temat. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów