anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Jak usunąć łączenie ofert?

Nerolit
#8 Zapaleniec#

Jak w nazwie, nie mogę przez to znaleźć produktów, pokazuje mi totalnie niezwiązane rzeczy...

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

milka1234567890
#18 Luminarz#

To nowa wersja Allegro.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

 Nie da się .Podobno kupujący szybciej znajdzie to czego szuka. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Nerolit Szukaj bez zalogowania, Allegro nie chce słuchać naszych racji.

oznacz moderatorów

felgi-express
#8 Zapaleniec#

To już też nie działa. Do południa jeszcze działało a teraz już nie. U was też już nie działa?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@felgi-express 

7 października 2024, 15:06

Wyłączyliśmy w wyszukiwarce opcję Szukaj też w opisach

oznacz moderatorów

leszek_bodio
#2 Obserwator#

Stara wyszukiwarka nie działa. Jest kompletny chaos. Po wpisaniu nazwy produktu pokazuje się masa rzeczy w ogóle nie związana z tematem. Wiele produktów jest ukrytych pod przyciskiem "Porównaj ileś tam". Było w miarę dobrze, a teraz jest całkiem do bani.

oznacz moderatorów

AnnaG-Antyki
#18 Luminarz#

Polak to nigdy nie doceni jak ktoś coś robi dla jego dobra, haha. Ironia oczywiście. Allegro już nie ma... Nie działa. I tak pozostanie dopóki im na kluski nie zabraknie.

oznacz moderatorów

Agent555
#18 Luminarz#

Dzisiaj w necie czytałem że inne portale zakupowe , zapraszają sprzedawców do wystawiania na ich portalach , 

Dwa portale na A 

oznacz moderatorów

mich41x
#10 Popularyzator#

A co tam się nie da.

Ja słyszałem, że gdzieś na Kremlu mają już przycisk, który wyłącza produktyzację w Allegro i bota Alinę za jednym, jak by to powiedzieć, zamachem 😉

oznacz moderatorów

resistdj
#10 Popularyzator#

No ta Allina to też jakaś nieszczęśliwa. Odpisuję sprzedawcy na jego pytanie "TAK", mieli i mieli to wysyłanie, po chwili okazuje się że nie wysłało bo Allina pyta mnie czy na pewno chcę wysłać "TAK" do tego sprzedawcy i mam mu podziękować pozytywną opinią. Trzeba przyznać że Allina lubi wtrącać się nieproszona i do kulturalnych nie należy skoro przy każdej wysyłanej wiadomości ma mi coś "ważnego" do przekazania mimo że kompletnie nie rozumie kontekstu.

oznacz moderatorów

mich41x
#10 Popularyzator#

Mnie wkurza gdy się pytam o parametry produktu których nie ma w opisie, a dziadostwo zawsze wyskoczy i uczynnie sugeruje poszukać w opisie. Tyle ta ich "sztuczna inteligencja" warta, zresztą podobnie jak biologiczna inteligencja całego ich zespołu UX.

Do tego to pytanie czy na pewno chcę wysłać wiadomość i dwa przyciski pod nim są jakoś myląco opisane, wiec już parę razy w pośpiechu kliknąłem nie ten co trzeba i skasowało mi całą wiadomość. No i nawet gdy kliknę "spieprzaj dziadu", to potem jeszcze ankieta co poszło nie tak.

Chyba napiszę do Włodka żeby odpalił te rakiety, bo po ostatnich zmianach w tym serwisie to nawet nie szkoda tego co zostało...

oznacz moderatorów

Tehmo
#7 Wielbiciel#

Zarząd serwisu Allegro wymyślił, że to będzie świetny pomysł, aby na stałe uniemożliwić rozłączanie ofert. Szczerze uważam że to jest chyba najgłupsza rzecz, jaką Allegro zrobiło kiedykolwiek. Mam nadzeje, że się opamiętają, i wycofają się z tego **piiip**ycznego pomysłu

oznacz moderatorów

Maaarcin95
#2 Obserwator#

Mam nadzieję że to jakiś żart i szybko to zmienią.  Nie da się niczego znaleźć teraz. Skoro nie mogę posortować i normalnie wybrać najlepszej dla siebie oferty to do czego mi allegro. Korzystałem z niego tylko dlatego że nie miało takich wymuszonych sposobów wyszukiwania jak wiele stron. Wpisuję konkretny kod produktu i chcę zobaczyć wszystkie oferty, pofiltrować według danych kryteriów i kupić najtańszą za możliwie najtańsza cenę od sprzedawcy który spełnia wymagania. 

oznacz moderatorów

Nerolit
#8 Zapaleniec#

W sumie...jak tego **piiip**a nie zmienią, to wyleczy mnie to z zakupoholizmu,


Naprawdę denna decyzja, wstyd wam

oznacz moderatorów